У Лебедині пам’ятають Героїв Небесної Сотні

Громадськість міста, молодь, представники влади, інститутів громадянського суспільства зібралися біля пам’ятного знаку – кам’яного хреста «Воїнам, що віддали свої життя за Україну» на мітинг, присвячений вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Міський голова Олександр Бакликов під час вступного слова зазначив: «На Майдан люди виходили насамперед відстояти людську честь і гідність, аби в Україні зламалася вибудувана роками система корупції. Ми не маємо права забувати ці події, коли проливалася кров патріотів. І тільки тоді, коли ми самі змінимо себе, тоді зміниться і держава, і лише у такому випадку боротьба за цінності, за які гинули люди на Майдані і продовжують гинути зараз, не буде марною».

Солістки міського центру культури і дозвілля Світлана Циханська та Олена Демиденко талановито виконали тематичні музичні композиції «Ангели Майдану» та «Прошу в неба».

Учасники зібрання вшанували світлу пам’ять усіх полеглих Героїв України хвилиною мовчання та покладанням квітів до кам’яного хреста «Воїнам, що віддали свої життя за Україну».

Також читайте:

 

 

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради