Конотоп вітав бійців 58-ої бригади ЗСУ

Військові повернулись додому після дев’ятимісячного перебування в зоні проведення АТО. Влада і громада Конотопа урочисто зустріла особовий склад 58-ї окремої мотопіхотної бригади, який повернувся у пункт постійної дислокації.

Заходи розпочались біля пам’ятника Тарасу Шевченку. У них узяли участь представники органів державної влади, місцевого самоврядування, командувача військ оперативного командування «Північ», навчальних закладів та мешканці міста.

З вітальним словом до присутніх звернулись командир 58-ї окремої мотопіхотної бригади підполковник Михайло Драпатий, начальник штабу  військової частини А4583 полковник Ромигайло, міський голова Конотопа Артем Семеніхін, голова Конотопської районної державної адміністрації Анатолій Боярчук і народний депутат України Ігор Молоток. Священик Української Православної Церкви Київського Патріархату, капелан 58-ї ОМПБр отець Павло помолився з бійцями бригади і вручив медалі від імені церкви.

Очільник Конотопа Артем Семеніхін виступив із промовою, подякувавши військовослужбовцям за їх небезпечну, але почесну службу державі. Він нагородив бійців подяками і грамотами, а керівництву бригади вручив сертифікат на 30 тисяч гривень за сумлінне виконання службових обов’язків, мужність та героїзм, виявлені під час участі в антитерористичній операції.

На знак вдячності загиблим військовослужбовцям, які віддали своє життя за Батьківщину, та всіх тих, хто протягом багатьох століть боровся за відродження Української соборної і самостійної держави, було покладено квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Після закінчення урочистого мітингу особовий склад під супровід оркестру висунувся маршем до будинку культури «Зоряний» на святковий концерт за участі творчих колективів міста, району та військового оркестру 58-ї окремої мотопіхотної бригади.

Сотні вдячних конотопчан вийшли, щоб зустріти своїх захисників з прапорами, квітами і оплесками.

Також читайте:

Увага оголошення!

19.03.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube