«Рух, що змінив світ» - захід у Конотопському міському краєзнавчому музеї

Згідно з Указом Президента України у 2017 році Україна відзначає 500-річчя Реформації, яка докорінно змінила історію Середньовічної Європи.

10 квітня у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О. М. Лазаревського відбувся захід «Рух, що змінив світ», присвячений даній події і спрямований на підвищення рівня духовності та освіченості громадян, адже жодні реформи в країні неможливі без реформ у серцях людей.

Ведучі заходу розповіли про масштабне духовне відродження, яке назавжди змінило хід історії. Інформація про 5 найбільш важливих євангельських істин зацікавила і водночас розкрила історію успіху Реформації, яка змінила світогляд людей та їхнє ставлення до праці, затвердила ідею, що в питаннях спасіння та віри немає посередників.

Музичний подарунок у виконанні Данила Куйди переніс присутніх у Середньовічну Європу: ніжні і мелодійні звуки флейти не залишили нікого байдужим.

До уваги присутніх було представлено фільм «Реформація та наука» про найвідоміших світу представників інформаційних ідей, про їх погляди та переконання.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube