У Конотопі відзначили День добровольця

14 березня вперше в Україні на державному рівні вшанували учасників добровольчих батальйонів - тих, хто першим дав відсіч російському агресору.

На жаль, більшість із них у цій нерівній боротьбі віддали життя за свою Батьківщину. Ті, кому вдалося вижити, сьогодні продовжують боронити свою, Богом дану,землю в складі підрозділів Збройних сил України.

Не лишилися осторонь цієї дати й конотопці. Біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні був проведений мітинг на знак вшанування подвигу українських добровольців, і, зокрема, загиблих жителів нашого міста. Вшанувати подвиг учасників добровольчого руху прийшли, здебільшого, учасники бойових дій, нинішні військовослужбовці, представники депутатського корпусу, добровольчих батальйонів, міської ради, волонтери та небайдужі мешканці міста.

Як і годиться, мітинг, який можна вважати народним віче, почався виконанням Славня. Після чого кожен охочий міг висловити свої думки і почуття з приводу ситуації в країні. Найпершим до громади звернувся представник Конотопської організації учасників бойових дій Геннадій Буренко. Він сказав, що насправді  добровольцями є не тільки хлопці, які, по суті, без зброї зустрілися віч-на-віч з агресором, у тому числі й конотопці, а й волонтери, які добровільно допомагали й допомагають армії, учасники блокад проти торгівлі з Росією і звичайні жителі, які підтримують їх теплим одягом, харчами та щирими словами. Також не можна забувати й про учасників Революції Гідності, адже вони фактично були першими добровольцями, які осмілилися висловити свій супротив тодішній злочинній владі.

Настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Павло Кузь відслужив поминальну літургію за всіма загиблими в цій війні, закликавши громаду міняти суспільство, починаючи з себе, адже допоки кожен із нас не переосмислить свого призначення на цій землі й не викоренить зі свого серця байдужість, істотних зрушень в покращенні нашого з вами життя не буде.

Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх, хто віддав життя за Україну, та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus