Конотоп долучився до Всеукраїнського велопробігу

22 травня в Конотопі вперше офіційно з метою реалізації ініціатив громадськості міста, пропаганди здорового та активного способу життя, популяризації велосипеда, як екологічної альтернативи міському автомобілю відбувся «Велодень» у рамках Всеукраїнської акції

Безперечно, велосипед – це дуже зручний засіб пересування. Їздити на ньому легко, він не залежить від джерел енергії та не забруднює навколишнє середовище.

Нині у світі використовується понад мільярд велосипедів, таким чином, він є найрозповсюдженішим транспортним засобом. І саме тому в розвинутих європейських країнах велосипеди набувають популярності, бо це сприяє розвантаженню центрів міст від автомобілів, а також поліпшує здоров’я нації.

До цьогорічного велопробігу долучилося чимало конотопців, переважно молодь. І це приємно радує, адже Конотоп активно відроджується у соціальному та національно-патріотичному напрямку. Серед них були і депутати Сумської обласної ради Олена Сердюк та Сергій Демеха.

Секретар міської ради Олена Багрянцева звернулася до учасників акції зі словами вдячності за їх активність, побажала всім здоров’я та легкого заїзду.

Учасники велопробігу об’їхали місто по колу та провели змагання з велотуризму на стадіоні «Локомотив».

Як зазначила начальник відділу молоді та спорту Конотопської міської ради Ольга Качура: «Мода – це активне життя, активне життя – це велосипед, а велосипед – це модно». Отож дякуємо організаторам та учасникам за приємні емоції, заряд позитиву та приклад для наслідування.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради