telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Актуальні грантові пропозиції у сфері науки та мистецтва

1. Стипендія Volkswagenstiftung на проведення досліджень у Німеччині

Мета Фонду – сприяти реалізації надзвичайних науково-дослідних проектів та зробити вагомий внесок у створення надійних кар’єрних щаблів для майбутнього покоління дослідників.

Програма актуальна для молодих дослідників (до 4 років після отримання наукового ступеню), які працюють на кордонах суміжних дисциплін. Дана ініціатива пропонує свободу для творчого мислення, водночас забезпечуючи безпеку принаймні на 5 років і в довгостроковій перспективі можливість створити кар'єру в науково-дослідній організації чи університеті в Німеччині.

Фінансування до 2,2 млн. евро на два етапи.

Дедлайн: 01 квітня 2021 кроку

Детальніше за посиланням: https://www.volkswagenstiftung.de/en/funding/our-funding-portfolio-at-a-glance/freigeist-fellowships?utm_medium=email&utm_source=UniSender&utm_campaign=238026763&fbclid=IwAR2-TFPdDYcMuACqnbCw0CVtbRNEi7TGtb1Jt4rfG50KjMbm_pFHIcXSUb4

 

2. STADIEM: програма для стартапів, що створюють технологічні рішення для медіа

Це програма для технологічних стартапів, що створюють інноваційні цифрові рішення для медіа. Ви можете отримати до 150 000 євро на проєкт, що стосується створення і розповсюдження контенту, архівування, протидії дезінформації, штучного інтелекту або іншу проривну ідею, що допоможе європейським медіа впоратися з викликами сучасності.

Програма розпочнеться в червні 2021 і складатиметься з чотирьох фаз:

  • визначення корпоративного клієнта, з яким працюватиме ваша команда — два місяці; 
  • розробка — шість місяців; 
  • технічна інтеграція і тестування — два місяці; 
  • запуск пілотного продукту — чотири місяці. 

Щоб пройти на кожен з наступних етапів, вам потрібно буде досягти конкретних результатів та KPI. До програми будуть залучені відомі хаби VRT (Бельгія), Media City Bergen (Норвегія), Storytek (Естонія), Next Media Accelerator (Німеччина).

До 150 000 євро на розробку, тестування і запуск пілотної версії продукту або послуги. 

Дедлайн 31 березня 2021 о 18:00 за київським часом

Детальніше за посиланням: https://www.stadiem.eu/open-call-1/

 

3. Конкурс проєктів для культурної столиці Європи 2023 — Елефсіна

Це можливість стати частиною програми «Загадки переходу», яку грецьке місто Елефсін готує як Культурну столицю Європи. Організатори чекають на проєкти, що відображають унікальні риси одного з найдавніших міст країни та сучасні виклики, з якими стикається Елефсін і вся Європа.

Це може бути мистецька, освітня або дослідницька ініціатива у сфері перформативного мистецтва, фотографії, танцю або ще однієї з понад 20 сфер. Із повним списком ви можете ознайомитися на сайті

На проєкт у вас буде від 1 000 до 200 000 євро. Ви зможете реалізувати його у 2022 або 2023 році в Елефсіні або іншому місті регіону Західна Аттика.

Культурна столиця Європи — статус, який місто отримує від ЄС на один рік. Це можливість  продемонструвати свою культуру й організувати низку заходів європейського масштабу.

Пропозиція проєкту, має відповідати Творчому баченню і стратегічним цілям 2023 Елефсіна https://www.2023elevsis.eu/mysteries-of-transition/?lang=en

Дедлайн 31 березня 2021 о 18:00 за київським часом

Детальніше за посиланням: https://form.jotform.com/2023ELEVSIS/mysteries-of-transition-open-call

 

4. i-Portunus: гранти мобільності у сфері культурної спадщини

Це гранти на професійні подорожі для фахівців культури і мистецтва, що працюють з культурною спадщиною. Ви можете поїхати за кордон заради: 

  • співпраці з іноземними колегами. Наприклад, участі у міжнародному проєкті, обміну знаннями і досвідом;
  • резиденції, орієнтовані на створення проєкту. Наприклад, проведення польових досліджень й отримання нових навичок;
  • професійного зростання. Наприклад, участі у майстеркласі, нетворкінгу чи шоукейс-фестивалі. 

Плануйте одну або декілька подорожей, наодинці чи разом з колегами у групі до п’яти осіб.

Подорожувати можна до 39 країн Європи та навіть Тунісу. Повний список дивіться на сайті. Поїздка має тривати від 7 до 60 днів у період з 15 липня по 30 листопада 2021 року.

Якщо ви не зможете поїхати у подорож через карантин, вам потрібно буде обрати іншу країну, перенести поїздку або взяти участь онлайн. 

Дедлайн: 15 квітня 2021 о 19:00 за київським часом.

Детальніше за посиланням: https://www.i-portunus.eu/about-the-programme/call-for-applications/i-portunus-for-cultural-heritage/

 

 

Останнє оновлення на Середа, 17 березня 2021, 09:00

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top