telegram Facebook Twitter instagram Youtube

МОМ розпочинає проект із розвитку малого бізнесу й самозайнятості для трудових мігрантів та членів їхніх сімей

Згідно з даними соціологічних опитувань, кожен п’ятий трудовий мігрант із України був би зацікавлений інвестувати зароблений за кордоном капітал у малі чи середні підприємства.  

МОМ, Агентство ООН з питань міграції, має великий досвід у грантовій підтримці малого бізнесу. Саме тому, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), МОМ впроваджує в Україні пілотний проект із розвитку малого бізнесу й самозайнятості для трудових мігрантів та їхніх родин.

До участі запрошуються громадяни України, які працюють або працювали за кордоном і бажають інвестувати зароблений капітал та досвід, отриманий за кордоном, у власну справу на батьківщині.

Гранти до 4 000 доларів США на розвиток власної справи надаватимуться учасникам на конкурсній основі (за результатами презентацій бізнес-планів) та на умовах співфінансування: на кожен власний вкладений долар учасники зможуть отримати ще один долар у вигляді безповоротного гранту від МОМ.

Окрім фінансової підтримки, у рамках проекту також передбачені безкоштовні консультації для учасників від бізнес-тренера МОМ.

Заповнити заявку на участь у проекті можна за посиланням https://bit.ly/2GCIXSw 

Увага! Прийом заявок триватиме до 30 березня 2019 року. Кількість учасників проекту обмежена.

 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 14 березня 2019, 14:50

Документи облради

Go to top