telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

МОМ розпочинає проект із розвитку малого бізнесу й самозайнятості для трудових мігрантів та членів їхніх сімей

Згідно з даними соціологічних опитувань, кожен п’ятий трудовий мігрант із України був би зацікавлений інвестувати зароблений за кордоном капітал у малі чи середні підприємства.  

МОМ, Агентство ООН з питань міграції, має великий досвід у грантовій підтримці малого бізнесу. Саме тому, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), МОМ впроваджує в Україні пілотний проект із розвитку малого бізнесу й самозайнятості для трудових мігрантів та їхніх родин.

До участі запрошуються громадяни України, які працюють або працювали за кордоном і бажають інвестувати зароблений капітал та досвід, отриманий за кордоном, у власну справу на батьківщині.

Гранти до 4 000 доларів США на розвиток власної справи надаватимуться учасникам на конкурсній основі (за результатами презентацій бізнес-планів) та на умовах співфінансування: на кожен власний вкладений долар учасники зможуть отримати ще один долар у вигляді безповоротного гранту від МОМ.

Окрім фінансової підтримки, у рамках проекту також передбачені безкоштовні консультації для учасників від бізнес-тренера МОМ.

Заповнити заявку на участь у проекті можна за посиланням https://bit.ly/2GCIXSw 

Увага! Прийом заявок триватиме до 30 березня 2019 року. Кількість учасників проекту обмежена.

 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 14 березня 2019, 15:50

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top