telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Інформація про можливості співробітництва з грантовими програмами

З метою залучення позабюджетних коштів направляємо інформацію про можливість співробітництва з діючими міжнародними програмами, проектами та грантами.

 

1. Конкурс проектів в рамках Європейського інструменту з питань демократії та прав людини

Європейський Союз оголосив новий глобальний конкурс проектів в рамках Європейського інструменту з питань демократії та прав людини. 

Європейський Союз оголосив новий глобальний конкурс проектів в рамках Європейського інструменту з питань демократії та прав людини (EuropeAid/155232/DH/ACT/Multi). Цьогорічний конкурс спрямований на підтримку громадянського суспільства та правозахисників за такими напрямками:

Підтримка правозахисників, які працюють з питань права на землю, прав корінних народів, включаючи в контексті насильницького захоплення землі та зміни клімату;

  • Боротьба з позасудовими стратами та насильницькими зникненнями;
  • Протидія примусовій праці та сучасному рабству;
  • Підтримка і захист прав людей з інвалідністю;
  • Підтримка свободи релігії або переконань.

Загальний бюджет конкурсу складає €25 млн.; окремі гранти – від €250 тис. до €1 млн.; тривалість проектів – від 2.5 до 3 років. Проекти мають реалізовуватися щонайменше у двох країнах, що не входять до ЄС.


Кінцевий термін подання концепцій проектних пропозицій – 9 листопада 2017 року.
Більше детальної інформації: https://gurt.org.ua/news/grants/40968/

 

2. Конкурс на грантовий проект від IFES 

IFES запрошує неурядові неприбуткові організації з відповідним досвідом до участі в конкурсі проектів на проведення адвокаційної кампанії на підтримку прийняття нового закону про національний референдум в Україні. 

Розмір малого гранту не може перевищувати 266,000.00 гривень (UAH). Грантові кошти можуть бути використаними лише на діяльність в рамках проекту, який буде відібраний за результатами проведеного конкурсу. 

Планується, що проект розпочнеться 10 грудня 2017 року і закінчиться не пізніше 10 липня 2018 року.

Всі питання щодо участі в конкурсі мають бути надіслані електронною поштою не пізніше 23 жовтня 2017, а готові проектні пропозиції мають бути надіслані не пізніше 10 листопада 2017 на адресу Олесі Лєснікової  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  з позначенням теми повідомлення “Referendum advocacy campaign 2017” для будь-якого електронного листування з приводу конкурсу проектів.  

Детальніше: http://www.gurt.org.ua/news/grants/41372/

 

3. Конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах»

Європейська програмна ініціатива Міжнародного фонду «Відродження» за фінансової підтримки Європейського Союзу конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах».

Мета конкурсу: посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізацію членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ.

Дедлайн - 20 листопада 2017 р.

Ефективне виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС, досягнення цілей Східного партнерства та, у цьому зв’язку, здійснення реформ, які сприяють європейській інтеграції України, потребує активного та системного залучення громадянського суспільства. На сьогодні існує два інституційно визначених механізми скоординованої громадської участі.

Конкурсні проекти можуть передбачати підготовку аналітичних документів з рекомендаціями для державної політики (policy papers), проведення діалогів зацікавлених сторін щодо виконання міжнародних зобов’язань та розвитку політик у відповідних сферах, діяльність щодо підвищення суспільної обізнаності та адвокації виконання пріоритетів Угоди про асоціацію та Східного партнерства.

Учасники конкурсу: громадські організації, спілки, асоціації, товариства та інші об’єднання, зареєстровані відповідно до українського законодавства як неприбуткові або благодійні організації, які є членами (учасниками) Платформ та/або їхніх робочих груп.

Пріоритети конкурсу:

  • Моніторинг та аналіз імплементації Угоди про асоціацію у конкретних сферах з акцентом на гармонізацію законодавства та зміни практики роботи відповідних інституцій. Налагодження діалогу ключових зацікавлених сторін з метою належного та своєчасного  виконання зобов’язань України;
  • Аналіз виконання ініціативи Східного партнерства, зокрема, його 20-ти очікуваних досягнень до 2020 р.; порівняння прогресу країн-партнерів у практичному наближенні до ЄС, зокрема, імплементації Угод про асоціацію; аналіз стану використання українськими суб’єктами наявних можливостей Східного партнерства, з відповідним інформуванням зацікавлених сторін та донесенням пропозицій до органів влади;
  • Аналіз практики надання та використання допомоги Україні з боку ЄС у різних секторах та формах (бюджетна підтримка, технічна допомога, макрофінансова підтримка), з формулюванням рекомендацій для підвищення її ефективності та обговоренням цих рекомендацій з зацікавленими сторонами;
  • Дослідження питань участі України у програмах ЄС та розвитку контактів між людьми між Україною і ЄС та країнами Східного партнерства, використання у цьому зв’язку потенціалу Угоди про асоціацію, адвокація шляхів подолання відповідних бар’єрів та розвитку транскордонної співпраці;
  • Вироблення друкованих та аудіовізуальних інформаційних матеріалів для широких аудиторій та інша діяльність, спрямована на підвищення обізнаності щодо практичних аспектів європейської інтеграції серед різних цільових аудиторій, особливо на регіональному та місцевому рівнях.

Більше детальної інформації та умови конкурсу:  http://www.gurt.org.ua/news/grants/41389/

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top