telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Інформація для громад про гранти, семінари та форуми в березні 2017 року

1. ГРАНТ

МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ З МІГРАЦІЇ (МОМ) ОГОЛОСИЛА КОНКУРС ДЛЯ ГРОМАД (http://platforma-msb.org/mom-ogolosylo-konkurs-dlya-gromad).

Даний конкурс – для громад (Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Львівської, Київської, Чернігівської, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Сумської, Вінницької, Кіровоградської, Херсонської областей), зацікавлених долучитися до проекту на розв`язання проблем ВПО та людей, постраждалих від конфлікту.

Мета проекту:інтеграція та об’єднання внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та членів приймаючих громад, шляхом соціальної згуртованості населення та миробудівництва.

Завдання проекту:

  • Залучити широке коло членів громади (місцеві жителі, ВПО, національні меншини та етнічні групи, люди з особливими потребами та ін.) до участі у соціальних заходах, які спрямовані на згуртування громади, гармонійне співіснування, підтримку інтеграційних та адаптаційних процесів серед ВПО та приймаючих громад, а також на зменшення соціальної напруги та вирішення конфліктів всередині громади;
  • Розширити спектр соціальних послуг для населення громади за місцем проживання;
  • Розвиток волонтерства, соціальних та громадських ініціатив

Для участі у конкурсі громади мають заповнити аплікаційну форму, що прикріплена на сторінці оголошення за посиланням http://platforma-msb.org/mom-ogolosylo-konkurs-dlya-gromad/ та надіслати ії підписану та від скановану копію у термін до 7 квітня (включно) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду t вказавши при цьому в темі електронного листа «UA1-2017-166 – Аплікаційна форма».

Максимальний розмір гранту для підтримки заходів соціального згуртування становитиме до 12 000 Євро. МОМ надасть перевагу планам соціальних заходів, які найбільше відповідають вищезазначеним умовам, на конкурсних умовах. Фінальний розмір гранту буде визначено МОМ.

Будь ласка, заповніть анкету, яка додається до цього оголошення.

Довідки за е-поштою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

В темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне:

UA1-2017-166- питання за конкурсом, до уваги Анни Єрьоміної.

Зверніть увагу! Неповні анкети або анкети, що надійшли пізніше зазначеної дати, не будуть прийняті до розгляду!

 

2.    УЧАСТЬ У СЕМІНАРАХ, ФОРУМАХ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ІЗ СІЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ (ВІННИЦЯ)

http://pangeya.com.ua/index.php/ouractivities/ethno-tourism/287-forumim17-1.html

21-22 квітня 2017 року в місті Вінниця відбудеться Всеукраїнський форум із сільського туризму “Image Mapping”: Використання потенціалу громади для розвитку сільського туризму.

Основною темою заходу буде обговорення міжсекторних моделей співпраці в громадах, агротуристичні кластери, використання місцевого культурного, природного та соціального потенціалу громад для розвитку галузі

Програма форуму:

1) Співпраця в громаді між різними секторами;

2) Агротуристичні кластери;

3) Використання місцевого культурного, природного та соціального потенціалу громад;

4) Залучення ресурсів;

5) Садиба сільського туризму як структурна одиниця галузі;

6) «Банк прогресивних ініціатив»;

7) Сучасне правове поле та консультаційна діяльність;

Організаційні моменти: Останній день реєстрації:5 квітня, 2017.

Проїзд, проживання і харчування покриваються для відібраних учасників Форуму, що прийняли участь у всій програмі заходу. Також передбачена участь відібраних вільних слухачів, без відшкодування їм витрат.

Контактна iнформацiя: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , 0937593054

 

МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР З РОЗВИТКУ ГРОМАД (ТУРЕЧЧИНА)

http://gurt.org.ua/news/trainings/37370/

Center for Promotion of Education and Development запрошує на семінар до Туреччини працівників, тренерів і менеджерів проектів, які займаються розвитком громад. Дедлайн - 26 березня 2017р.

Мета міжнародного семінару "Намалюй своє майбутнє!": запуск процесу розвитку навичок європейських молодіжних під керівництвом управління проектами. А також створити мережу молодіжних організацій та молодих лідерів, які будуть співпрацювати в довгостроковій перспективі по всій Європі.

Семінар відбудеться в м. Одеміс /Odemis (Туреччина) з 4 до 10 травня 2017 р. і збере 30 учасників з 6 країн: Туреччини, Італії, Греції, України, Угорщини, Албанії.

Проект орієнтований на молодіжних працівників, молодіжних тренерів, менеджерів проектів та молодіжних лідерів, які мають достатній досвід для обміну детальної інформації про молодіжні проекти в своїх громадах, у яких вони брали участь як організатори.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 09 серпня 2017, 11:36

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top