telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Інформація про можливості співробітництва з грантовими програмами у лютому 2017 року

З метою залучення позабюджетних коштів на розвиток новостворених ОТГ направляємо інформацію про можливість співробітництва з діючими міжнародними програмами та проектами.

1. Спеціалізований конкурс «Контроль громадськості за виконанням Угоди про Асоціацію».
Конкурс грантів проводиться в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми  «Підтримка громадянського суспільства в Україні».
Проекти, мають бути спрямовані на збільшення впливу громадськості на хід проєвропейських реформ в регіонах завдяки проведенню моніторингу та здійсненню оцінки реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, Порядку денного асоціації тощо, а також адвокації необхідних змін. 

Максимальний розмір гранту (грн):

750 000

Оптимальний бюджет проекту (грн):

300 000 – 500 000

Кінцевий термін подання грантових заявок для розгляду на 4-му засіданні Грантової комісії (орієнтовна дата – 05.06.2017):

30.03.2017. 18.00

Проектні пропозиції з додатками слід надсилати на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Всі деталі конкурсу: http://www.prostir.ua/?grants=konkurs-hrantiv-kontrol-hromadskosti-za-vykonannyam-uhody-pro-asotsiatsiyu-dedlajn-30-03-2017

2. Конкурс грантів “Підтримка розвитку туризму в регіонах”.

Асоціація індустрії гостинності України оголошує грантову програму “Підтримка розвитку внутрішнього туризму в Україні” для сприяння розвитку внутрішнього та в’їзного туризму як генератора економічного зростання, інструменту об’єднання нації та підвищення його ефективності в економіці дестинацій.
Мета конкурсу – розробка якісних програм розвитку туризму в містах, районах та областях України. 10 громад отримають фінансування для розробки програми розвитку туризму в місті, районі або області України та експертну підтримку, яку гарантує Асоціація індустрії гостинності України. Розмір одного гранту може становити до 30 000 грн.
До участі запрошують представників органів місцевого самоврядування або профільного комітету міста, району або області, якщо:

  • туризм входить у п’ятірку пріоритетних напрямків розвитку області;

  • заявник має підтримку обласної ради;

  • у області відсутня діюча програма розвитку туризму.

Для участі у конкурсі представник органів місцевого самоврядування або профільного комітету міста, району або області у довільній формі надсилає на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  таку інформацію:

  • прізвище, ім’я, по-батькові заявника;

  • місце роботи, посада та телефон заявника;

  • місто, район чи область, які потребують програми розвитку туризму.

Прийом аплікаційних заяв на грантову програму “Підтримка розвитку внутрішнього туризму в Україні” триватиме до 1 березня 2017 року.
Детальніше: http://www.prostir.ua/?grants=konkurs-hrantiv-pidtrymka-rozvytku-turyzmu-v-rehionah

3. 10 об’єднаних громад мають змогу отримати фінансування на створення Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів).
Фінансування передбачене на:

  • відкриття та модернізацію ЦНАПів,

  • організацію мобільних робочих місць,

  • організацію віддалених робочих місць.

Відбір переможців буде проводити шведська компанія SKL International.
За результатами конкурсу будуть визначені 10 громад, які отримають фінансову підтримку.
Заявки для участі необхідно подати до 15 години 17 лютого 2017 року.
Контактна особа: Владислав Тинок, +380989238895,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Деталі: http://www.prostir.ua/?grants=10-objednanyh-hromad-otrymayut-finansuvannya-na-vidkryttya-tsnapiv 

 
Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 09 серпня 2017, 11:35

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top