telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Інформація про можливості співробітництва з грантовими програмами у січні 2017 року

З метою залучення позабюджетних коштів на розвиток новостворених ОТГ направляємо інформацію про можливість співробітництва з діючими міжнародними програмами та проектами.

1. Проект «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи ЗМФІ-ІІ впровадження» оголошує конкурс по відбору міст та ОТГ для впровадження бюджету участі. Завданням проекту ЗМФІ-II є підвищення рівня залучення громадян безпосередньо до процесу прийняття рішень, зокрема, з розподілу бюджетних коштів на реалізацію пріоритетних проектів, у вибраних українських містах. Інформацію про проект можна отримати за посиланням: http://www.ibser.org.ua/news/uvaga-termin-podachi-zayavok-podovzheno-do-31-sichnya-zmfi-ii-ogoloshuye-konkurs-po-vidboru. Запитання можуть бути адресовані за номерами 044-353-58-68 або 044-492-97-80/81 Олені Нижник. Подача заявок на участь у проекті до 31.01.2017 р. 
2. Запрошення для органів місцевого самоврядування до співпраці з питань запровадження громадського бюджету від Фундації польсько-української співпраці (далі – ПАУСІ). Проект передбачає надання консультацій та супроводження процесу запровадження громадського бюджету; проведення семінарів, тренінгів; проведення навчальних візитів; фінансова підтримка інформаційної кампанії та організації етапів громадського бюджету; надання програмного забезпечення для здійснення голосування мешканців. Лист за підписом голови ОТГ із зацікавленістю щодо участі в проекті приймається в електронному вигляді до 23:59 20.01.2017 р. За довідками можна звертатися до Костянтина Плоского, тел.+380672228065 та Леоніда Доноса, +380507733798, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .; http://www.pauci.org.
3. Американська організація «Корпус миру» пропонує надати безоплатну допомогу ОТГ у впровадженні реформ децентралізації. Корпус миру делегує фахівця, який допоможе оцінити потреби громади, організаційну спроможність органів місцевого самоврядування/ ГО, допоможе зі стратегічним плануванням, надасть поради щодо покращення врядування, внутрішнього управління, проектної роботи, сталого розвитку.

Термін подачі заявок до кінця січня 2017 року. Бланки анкет та інша інформація за посиланням: http://www.prostir.ua/?grants=mozhlyvosti-dlya-objednanyh-hromad-u-vprovadzhenni-reform-detsentralizatsiji.

4. Грантова програма Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (http://www.prostir.ua/?grants=hrantova-prohrama-shvejtsarskoji-ahentsiji-z-rozvytku-ta-spivrobitnytstva-sdc). Ця грантова програма розроблена та відкрита вже після початку бойових дій в Україні, тому її пріоритети та очікувані результати включають не тільки традиційні напрями місцевого розвитку, а й роботу з подоланнями наслідків конфлікту. Напрями підтримки проектів: здоров’я; місцеве самоврядування та децентралізація; розвиток торгівлі, розвитку малих та середніх підприємств (МСП); стала енергетика, вода, навколишнє середовище, містобудування; соціальні послуги; реагування на наслідки конфлікту; законність, справедливість; культурні заходи. Для того, щоб мати право на підтримку, проектна пропозиція мусить виконати наступні умови: бюджет зазвичай в діапазоні від 100’000 – 600’000 грн; заявник повинен робити власний внесок у грошовій чи натуральній формі; терміни реалізації максимально 12 місяців, включно з підготовкою та подачею звітності.
5. Посольство Фінляндії оголошує змагання проектних заявок на отримання фінансування від Фінського Фонду Місцевого Співробітництва у 2017 році. Заявки на отримання фінансування потрібно надіслати до Посольства не пізніше 16.00, 15 лютого, 2017 року. Усім заявникам необхідно надіслати аплікаційну форму (http://www.prostir.ua/?grants=konkurs-proektiv-vid-finskoho-fondu-mistsevoho-spivrobitnytstva-lcf), заповнену англійською мовою.

Бюджет запропонованого проекту не має перевищувати 50 000 євро, але не повинен бути менше, ніж 10 000 євро. Посольство не підтримує проекти, що передбачають фінансування виключно за рахунок Фонду.

Цьогорічні пріоритетні теми проектів:

  • Права людини та гендерна рівність, особливо по відношенню до уразливих груп, жінок, молоді та дітей.
  • Демократія та належне врядування, особливо що стосується підтримки процесу проведення реформ в Україні, верховенство права та боротьба із корупцією.
  • Охорона навколишнього середовища, особливо, що стосується біологічного різноманіття.

Запропонований проект повинен мати потенціал для реальних, вимірних результатів. Запропоновані проекти розраховані, як правило, на один рік, але мають бути завершені не пізніше листопада 2018 року.

Заявники повинні заповнити заявку і надіслати її до 16:00, 15.02.2017 р., на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 09 серпня 2017, 11:33

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top