telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Набір учасниць до «Школи жіночого політичного лобі»

Всеукраїнська громадська організація «Жіночий консорціум України» оголошує конкурсний набір для участі у навчальній програмі проекту «Побудова жіночого політичного лобі в Україні», що виконується за підтримки Фонду Демократії ООН (The United Nations Democracy Fund – UNDEF).

Основне завдання проекту – збільшення представництва жінок на всіх рівнях прийняття рішень, то ж запрошуються жінки, які планують політичну кар’єру і готові балотуватися на наступних виборах до рад будь-якого рівня.

Навчальна програма складається із 5-ти 2-х денних тренінгів і охоплює наступні тематики:

  • місцеве самоврядування та децентралізація;
  • статус депутатів місцевої ради та зміст їх діяльності;
  • вибори та виборча кампанія;
  • права людини та гендерна рівність як цінності і фактори включення у всі види діяльності депутатки;
  • прийняття управлінських рішень та формування команди однодумців;
  • комунікації з місцевою громадою та ЗМІ;
  • проведення кампаній лобіювання.

За результатами навчання найактивнішим учасницям буде запропоновано неоплачуване стажування у радах різного рівня та участь в інших заходах проекту.

До участі у конкурсному відборі запрошуються жінки з Волинської, Житомирської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької та Чернігівської областей із досвідом роботи в громадських організаціях, органах державної влади, політичних партіях чи визнані спеціалісти у своїй царині тощо.

Участь у проекті є безкоштовною. Учасницям забезпечуються проїзд на усі заходи (окрім таксі та вагону потягу СВ), проживання, харчування, роздаткові матеріали.

Обов’язковою умовою є участь у всіх сесіях навчання! Проведення першого тренінгу – жовтень 2016 р. Точні дати буде повідомлено учасницям, які пройдуть конкурсний відбір.

Для участі у конкурсі необхідно:

  1. Заповнити онлайн анкету за посиланням.
  2. Надіслати мотиваційного листа з темою «Ваше прізвище_ школа ПУЛ», що міститиме відповідь на питання «Чому я хочу взяти участь у проекті «Побудова жіночого політичного лобі в Україні» (до 900 друкованих знаків) на електронну адресу координатора – Олени Кульбаки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Останній термін подачі заявок 15 вересня 2016 р.

Про результати відбору учасниці будуть повідомлені особисто на поштові скриньки до 25 вересня 2016 року.


Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 09 серпня 2017, 11:32

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top