telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Чи будуть громади залучати кошти для регіонального розвитку?

Підійшов до завершення цикл виїзних семінарів для представників місцевого самоврядування Сумської області, організований за ініціативи заступника голови Сумської обласної ради Лілії Ричкіної та Центром післядипломної освіти.

Участь у навчанні з підготовки конкурсних заявок ДФРР взяло близько 100 осіб (сільські, селищні голови, бухгалтери, юристи, працівників міських та районних рад). Географія навчання охопила громади м. Білопілля, Ромни, Тростянець, смт. Краснопілля, а також Білопільський, Буринський, Великописарівський, Краснопільський, Лебединський, Липоводолинський, Недригайлівський, Охтирський, Роменський, Сумський, Тростянецький райони.

Під час проведення тренінгів представники громад наполегливо заповнювали форми майбутніх проектних заявок, розбирали типові помилки та активно ділися управлінським досвідом.

Сподіваємося, що коли буде оголошено конкурс проектів ДФРР 2017 року, більшість з учасників навчальних семінарів зможуть підготувати кілька якісних заявок та отримати їх фінансування.

Для тих, хто зацікавлений в оволодінні проектною методологією, рекомендуємо ознайомитися з виданням «ГРАНТРАЙТИНГ. Методологічні рекомендації для органів публічної влади щодо написання проектних заявок».

 

Переглянути «ГРАНТРАЙТИНГ. Методологічні рекомендації для органів публічної влади щодо написання проектних заявок»

Завантажити «ГРАНТРАЙТИНГ. Методологічні рекомендації для органів публічної влади щодо написання проектних заявок»


Також читайте:


Останнє оновлення на Середа, 09 серпня 2017, 11:32

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top