telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Краснопільщина залучає кошти ДФРР

7 квітня заступник голови Сумської обласної ради Лілія Ричкіна із працівниками відділу з питань міжнародного співробітництва та інвестицій облради, за підтримки голови Краснопільської РДА, депутата Сумської обласної ради Юрій Яремчука та голови Краснопільської райради Віталія Савоненка організували проведення семінару-тренінгу для сільських громад з питань підготовки проектів, що можуть бути профінансовані за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

У роботі семінару взяли участь сільські та селищні голови району, посадові особи виконавчого апарату районної ради, представники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Краснопільський район вже має позитивний досвід залучення коштів ДФРР. Так у 2015 році район залучив додаткові 1,4 млн. грн. по проектах «Реконструкція котельні Самотоївської ЗОШ із встановленням котла на твердому паливі» та «Реконструкція Будинку культури в с. Самотоївка».

У цьому році Краснопільщина також очікує на додаткове фінансування від ДФРР на проекти з енергозбереження та водопостачання.

Програма семінару містила як теоретичну, так і практичну частини. Зокрема учасники ознайомилися з питаннями підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку. Вивчали порядок заповнення проектних заявок та працювали в групах із розробки проектів для подачі на конкурсний відбір ДФРР. Після чого провели аналіз проведеної роботи та звернули увагу на усунення типових помилок.

Учасники отримати фахову консультаційну допомогу щодо вирішення практичних питань із забезпечення їх сталого розвитку.Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 09 серпня 2017, 11:31

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top