telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Виїзні семінари-тренінги із написанні проектів ДФРР для представників сільських громад продовжуються: Білопілля

Вже другий тиждень поспіль заступник голови Сумської обласної ради Лілія Ричкіна із працівниками відділу з питань міжнародного співробітництва та інвестицій облради, за підтримки Центру післядипломної освіти надають методичну допомогу представникам сільських громад області у підготовці проектів регіонального розвитку.

Так, 5 квітня в м. Білопілля до організації й проведення такого навчання приєдналися і депутати обласної ради від фракції «Радикальна партія Олега Ляшка» Наталія Калініченко, Едуард Пінчук та Сергій Іщенко.

Близько 30 осіб (сільські та селищні голови, бухгалтери, спеціалісти) прослухали лекції на теми: «Державний фонд регіонального розвитку: питання підготовки, оцінки та вибору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку» і «Порядок заповнення проектних заявок органами місцевого самоврядування для участі у конкурсному відборі ДФРР», а також практично тренувались у написанні проектів та аналізували типові помилки, що можуть виникнути при їх створенні.

Білопільщина зацікавилась у підготовці проектів регіонального розвитку, що спрямовані на:

-      енергозберігаючі заходи: реконструкція котельні на твердому паливі в лікарні (смт. Жовтневе); вуличне освітлення (м. Ворожба); вуличне освітлення на сонячних батареях (селищі Перемога, с. Верхосулка);

-      інфраструктурні: реконструкція колектору м. Білопілля;

-      водопостачання (с. Нові Вирки, с. Сергіївка);

-      та інші.


Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 09 серпня 2017, 11:31

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top