telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Інформація щодо програм та проектів міжнародної допомоги місцевому самоврядуванню

 

Сумська обласна рада інформує зацікавлених представників місцевого самоврядування про можливість участі в міжнародних програмах та проектах, що спрямовані на розвиток громад:

 

Інформація про актуальні грантові пропозиції

КОНКУРС ФОНДУ АБІЛІС НА 2024 РІК

Мета: підтримка діяльності організацій осіб з інвалідністю, сприяння захисту прав людини, рівності та можливостей до незалежного життя в країнах, що розвиваються.

Розмір гранту: від 100 000 до 250 000 євро.

Дедлайн: 05 листопада 2023 року.

Для кого: громадські організації, благодійні організації, благодійні фонди та ініціативні групи, керівні органи яких включають 51% осіб з інвалідністю або батьків дітей з інвалідністю.

Інформація про актуальні грантові пропозиції

ZMINA: REBUILDING. ПЕРША ХВИЛЯ ЗАЯВОК НА МІЖНАРОДНІ ПРОЄКТИ

Мета збільшити видимість української культури за кордоном та поширити досвід реалізації культурних ініціатив на міжнародному рівні, особливо при переосмисленні, відновленні та реконструкції громад. Програма ZMINA: Rebuilding покликана підтримати проєкти, що присвячені переходу від воєнного часу до післявоєнної реконструкції, побудові бачення майбутнього, демонстрації стійкості культури в умовах війни і створенню основи для дискусій, експертної діяльності та поширення знань про післявоєнне відновлення та відбудову.

Розмір гранту: 60 000 €.

Інформація про «Грант на власну справу»

Урядом запроваджена Державна програма надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 №738. Мікрогранти на створення чи розвиток власного бізнесу є найбільш популярною та дієвою державною програмою, на реалізацію якої уповноважена Державна служба зайнятості.

Програма розрахована на суб'єктів мікро- чи малого підприємництва, а також на громадян України, які мають намір розпочати підприємницьку діяльність.

Останнє оновлення на Середа, 22 лютого 2023, 16:56

Інформація про актуальні грантові пропозиції

ГРАНТОВИЙ КОНКУРС СПРЯМОВАНИЙ НА РОЗВИТОК СПОРТУ ІСПОРТИВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ВІД HORIZONEUROPE

Мета цього конкурсу є підвищувати обізнаність, надихати на поведінку та спрямовувати мислення в європейському суспільстві про те, як спорт може сприяти та прискорювати соціальні та екологічні перетворення; залучення громадян ЄС до активної участі в сталих заходах, використовуючи комунікативну силу спорту, його основних подій і провідних послів.

Розмір гранту: 1,44 млн. євро.

Дедлайн: до 26 жовтня 2022 року.

Для кого: для організацій, що активно займаються спортом та регулярно організовують спортивні заходи та змагання.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 жовтня 2022, 10:27

Актуальні грантові програми та проєкти

РІЧНА ГРАНТОВА ПРОГРАМА «СПРАВЕДЛИВІСТЬ ДЛЯ ВСІХ» ВІД USAID

Мета: зміцнення системи юстиції та її послуг, а також залучення громадянського суспільства до розробки дієвих рішень правових проблем і задоволення потреб українців у справедливості.

Розмір гранту: від 500 000 грн до 6 000 000 грн.

Дедлайн: починаючи з 15 вересня 2022 року до 1 квітня 2023 р. або до вичерпання усіх коштів річної грантової програми.

Для кого: організації громадянського суспільства.

Посилання: https://gurt.org.ua/news/grants/80311/

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 жовтня 2022, 10:27

Служба зайнятості Сумщини проводить вебінари бажаючим отримати мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу

Щочетверга о 10.00 фахівці Сумського обласного центру зайнятості в онлайн-режимі проводять вебінари з питань отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу в рамках державного проєкту «єРобота».

На заходах ви дізнаєтесь про умови та порядок отримання мікрогрантів, процедуру подання заявки, хто може бути учасником цієї програми, які документи потрібні, правила написання бізнес-плану тощо.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 жовтня 2022, 10:28

Постійно діючі конкурсні та грантові пропозиції

КОНКУРС ГРАНТІВ «КОНСОЛІДУЄМОСЯ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ» В МЕЖАХ ПРОГРАМИ «ГРОМАДСЬКІСТЬ ЗА ДЕМОКРАТИЗАЦІЮ», ЯКА ФІНАНСУЄТЬСЯ ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЮЗОМ

Коротка інформація: надати підтримку ОГС, які впроваджують гуманітарні і волонтерські ініціативи, інформують суспільство про виклики і шляхи допомоги громадянам, консолідують громадян й громадські організації навколо волонтерства та впроваджують заходи щодо протидії дезінформації з боку ворога.

Розмір гранту: 240 000 гривень.

Дедлайн: постійно діючий конкурс.

Для кого: ОГС, які надають допомогу ВПО в гуманітарних та волонтерських центрах.

Посилання: https://gurt.org.ua/news/grants/78424/

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 жовтня 2022, 10:28

Інформація про актуальні грантові пропозиції

КОНКУРС МІНІ-ГРАНТІВ ДЛЯ ДІЮЧИХ ПІДПРИЄМЦІВ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ КРИТИЧНІ ПОТРЕБИ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ ТА ЗАЙНЯТІСТЬ ВПО ВІД РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ «ГУРТ»

Мета: підтримка підприємців, які забезпечують критичні потреби населення України та зайнятість внутрішньопереміщених осіб (ВПО).

Розмір гранту: до 360 тисяч грн.

Дедлайн: 26 серпня 2022 року.

Для кого: юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які здійснюють свій бізнес на підконтрольній уряду України території, чий бізнес вже сьогодні забезпечує критичні потреби населення України та зайнятість ВПО.

Посилання: https://gurt.org.ua/news/grants/79568/

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 жовтня 2022, 10:28

Мільйонні гранти для підприємців Сумщини

Україна - країна підприємців!

1 липня стартувало 6 проектів за програмою «єРобота». Крім мікрогрантів (деталі тут), пропонуємо ознайомитися з програмами з розвитку підприємництва та навчання.  

“Новий рівень” 

Хто може долучитися до участі? Підприємці з агропромислового комплексу,  металургії, деревообробки, виробництва меблів тощо. Програма передбачає залучення до 8 млн гривень для започаткування чи розвитку власної справи в зазначених галузях. Для першої тисячі заявників держава співфінансує 70% від вартості проекту, решту оплачує отримувач. Для наступних заяв держава надає кошти у розмірі до 50% вартості проекту. Подати заявку можна на порталі Дія. Рішення щодо надання гранту ухвалюється на основі оцінки  бізнес-проекту та  перевірки ділової репутації заявника. 

Важливо! Упродовж трьох років підприємець має сплати податки та ЄСВ у розмірі гранту  та створити не менше 25 робочих місць.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 жовтня 2022, 10:29

Інформація про актуальні грантові пропозиції

1. Конкурс «Сприяння участі України у Європейському зеленому курсі»

Мета конкурсу: посилення ролі, голосу та спроможності громадянського суспільства у сприянні узгодженню промислової, енергетичної, транспортної, аграрної та інших галузевих політик України, розвитку міст та приватних бізнес-ініціатив з цілями Європейського зеленого курсу.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 жовтня 2022, 10:29

Актуальні грантові пропозиції у сфері науки та мистецтва

1. Стипендія Volkswagenstiftung на проведення досліджень у Німеччині

Мета Фонду – сприяти реалізації надзвичайних науково-дослідних проектів та зробити вагомий внесок у створення надійних кар’єрних щаблів для майбутнього покоління дослідників.

Останнє оновлення на Середа, 17 березня 2021, 09:00

Інформація про актуальні грантові пропозиції

1. Гранти на персональні проєкти House of Europe

Програма ЄС House of Europe пропонує професіоналам зі сфери медицини, медіа, соціального підприємництва та роботи з молоддю взяти участь у програмі грантів на індивідуальні проєкти.

Ви можете отримати до 4 000 євро на запуск подкасту, створення авторського курсу, плату за участь у стажуванні або квитки на міжнародну конференцію.

Інформація про актуальні можливості співробітництва

1. Конкурс соціальних проектів

Регіональний офіс Фонду ім. Фрідріха Еберта «Діалог Східна Європа» запрошує представників громадянського суспільства з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови та України подавати заявки на фінансування своїх проектів.

П’ять кращих проектних пропозицій будуть мати змогу отримати фінансову підтримку у розмірі до 5 000 євро.

Останнє оновлення на Вівторок, 08 вересня 2020, 16:08

Інформація про актуальні можливості співробітництва

1.     Конкурс грантів для протидії коронавірусу "Людяність і взаємодопомога"

Мета конкурсу – підтримка громадських ініціатив, які спрямовані на посилення солідарності та взаємодопомоги в українському суспільстві під час пандемії COVID-19.

Учасниками конкурсу можуть бути лише громадські організації, громадські спілки, благодійні фонди, зареєстровані у будь-якому регіоні України.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 червня 2020, 13:58

Інформація про можливості співробітництва

 1.      Конкурс секторально-цільових грантів від Pact

Конкурс секторально-цільових грантів є частиною Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (ENGAGE), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Міжнародною організацією Пакт. Метою програми є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Інформація про можливості співробітництва з грантовими програмами

1. Гранти для організацій на реалізацію мистецьких проєктів за участі молоді

Гранти надаються House of Europe в рамках програми творчої підготовки та розбудови потенціалу молоді, яка підтримує проєкти, що залучають молодих людей віком від 16 до 25 років та мають на меті розвиток локальних мистецьких ініціатив.

Головними дійовими особами поданих на конкурс проєктів є молодь, яка хотіла б долучитись до процесу змін у суспільстві через спільні практики сучасного мистецтва та мистецького активізму. Програма передбачає співпрацю організацій та молоді з менторами – молодими художниками з ЄС. Основним фокусом програми є підтримка локальних спільнот та локальних низових ініціатив в регіонах України (зокрема в малих та середніх містах). 

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 січня 2020, 14:16

Грантові програми спрямовані на розвиток культури, освіти, туризму

1. Міжнародний Вишеградський фонд малі та середні гранти
Напрямки проектних пропозицій: культурна співпраця, освіта, туризм, наукові та молодіжні обміни, транскордонна співпраця.
Аплікант: організації громадянського суспільства (ОГС), освітні, культурні, дослідницькі і наукові установи.
Мова заявки: англійська.

Останнє оновлення на Понеділок, 03 червня 2019, 14:32

Актуальні грантові програми та проекти спрямовані на розвиток сільського господарства та місцевий розвиток

1. DREAMactions 3.0
Проекти направлені на покращення екологічного стану, підтримку історично цінних об'єктів населених пунктів, проекти що сприяють покращенню інфраструктури населених пунктів.
Аплікант: зареєстровані на території ОТГ: юридичні особи (в т.ч. ФОП); неурядові організації.

Останнє оновлення на Четвер, 02 травня 2019, 10:47

МОМ розпочинає проект із розвитку малого бізнесу й самозайнятості для трудових мігрантів та членів їхніх сімей

Згідно з даними соціологічних опитувань, кожен п’ятий трудовий мігрант із України був би зацікавлений інвестувати зароблений за кордоном капітал у малі чи середні підприємства.  

МОМ, Агентство ООН з питань міграції, має великий досвід у грантовій підтримці малого бізнесу. Саме тому, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), МОМ впроваджує в Україні пілотний проект із розвитку малого бізнесу й самозайнятості для трудових мігрантів та їхніх родин.

Останнє оновлення на Четвер, 14 березня 2019, 14:50

Грантові програми, спрямовані на розвиток громадянського суспільства

1. Гранти на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах

Проект «Агросільрозвиток» планує надати 15 грантів на загальну суму приблизно 9,45 млн. гривень. Очікується, що сума кожного гранту може коливатись від 270 тис. грн до 675 тис. грн., остаточна сума гранту буде визначена в результаті переговорів.

Останнє оновлення на Середа, 31 жовтня 2018, 16:02

Сторінка 1 з 3

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top