Держава дбатиме про учасників АТО та їх родини

Турбота про сім’ї тих, хто служить в АТО та інформаційно-роз’яснювальна робота – головні складові діяльності влади під час проведення мобілізаційної роботи.

На цьому акцентували увагу учасники наради в обласній раді, яка була присвячена ходу мобілізації на Сумщині.

Детально, як військовослужбовцю – учаснику АТО отримати посвідчення «Учасник бойових дій», які пільги може отримати військовослужбовець та члени його сім’ї у разі переведення до нового місця служби, як військовослужбовцю отримати посвідчення «Інвалід війни» та одноразову грошову допомогу у разі настання інвалідності чи втрати працездатності без встановлення інвалідності, як військовослужбовцю оформити пенсію – в роз’яснювальній інфографіці.

 

 

Джерело: Укрінформ 

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 лютого 2015, 15:34

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube