Марія Коняєва: «Разом ми змінимо життя на краще!»

Звіт депутата Сумської обласної ради про діяльність у 2015 – 2020 роках

Я увійшла до депутатського корпусу Сумської обласної ради 7 скликання в результаті місцевих виборів 2015 року за списком від Глухівської міської організації політичної партії "УКРАЇНСЬКЕ ОБ"ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП". Моя діяльність у 2015-2020 рр. була спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень. Свою роботу я розділила за двома напрямками.

Перший напрямок - це участь у сесійних засіданнях обласної ради та робота в постійній комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, процесів децентралізації, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики.

Другий напрямок - це робота з виборцями територіального округу № 34, які й довірили мені представляти свої інтереси в обласному парламенті.

Дієвою у звітному періоді була конструктивна та виважена позиція депутатів обласної ради від різних політичних сил щодо забезпечення стабільної роботи області. Як член постійної комісії безпосередньо ретельно вивчала всі проблеми та брала активну участь в обговоренні питань, які виносились на розгляд сесій.

Через важке фінансове становище у державі для мене було дуже важливо тримати руку на пульсі соціально-економічного життя нашого міста і максимально залучати кошти на розвиток. Тож особисто направила більше 10 депутатських запитів, які підтримала обласна рада.

Вони стосувалися надання пільг на проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян (воїнам-інтернаціоналістам), виділення коштів із обласного бюджету для придбання медичного обладнання для Глухівської ЦРЛ, на проведення ремонту підлоги спортивної зали Глухівської ЗОШ №2 (200 тисяч грн), на придбання лінійного датчика L 12-3 для апарату УЗД HD 11 HE Philips в Глухівську центральну районну лікарню. Також порушувала питання щодо виплати заробітної плати медичним працівникам Глухівської ЦРЛ, розорення земель сільськогосподарськими підприємствами прибережної річки Сейм, збереження та функціонування Палацу культури ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» та інші.

Мала 8 виступів на пленарних засіданнях сесій обласної ради з питань, що стосувалися життєдіяльності нашої громади. А саме: про внесення змін до Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування, про харчування дітей, про освоєння коштів для придбання автобуса біатлоністам м. Глухів, щодо кадрового призначення та виплати заборгованості медичним працівникам м. Глухів тощо.

За звітний період спрямувала до різних органів влади й посадовців 116 депутатських звернень. Вони стосувалися виділення коштів з обласного бюджету для придбання ректороманоскопу для Глухівської ЦРЛ в сумі 73 тис. грн та електрохірургічного високочастотного апарату ЕХВ-4-8-03 «ФОТЕК» для обласного діагностичного центру в м. Шостка, а також незадовільної роботи перевізників на маршруті Глухів-Київ. Звернення направлялися й щодо виділення коштів з обласного бюджету у сумі 100 тис. грн для придбання комп’ютерів у КЗ Сумської обласної ради «Глухівське медичне училище» та апаратури відео спостереження в КЗ СОР «Обласний діагностичний центр в м. Шостка». На контролі тримала питання виплати заробітної плати медичним працівникам Глухова та забезпечення роботи Глухівської ЦРЛ та інші.

Із задоволенням звітую, що спрямувала на цільові потреби мешканців Сумщини 2 548 746 грн. Із них 198 636 грн на освіту; 1 494 354 грн на охорону здоров’я, 727 871 грн на соціальний захист населення (сюди ввійшли й кошти на лікування та реабілітацію онкохворих, що зіткнулись зі страшними онкологічними діагнозами); культуру і мистецтво 15 000 грн; ЖКГ – 107 855; молодь і спорт – 5 000 грн.

Представляла Сумську обласну раду в роботі І Міжнародного форуму місцевого самоврядування «Досвід реформ», на нараді депутатів Сумської обласної ради щодо роботи зі зверненнями, виступала на засіданні в обласній раді «Про територіальні громади» у складі делегації Сумської політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП», брала участь і виступала біля Верховної Ради України на підтримку повної економічної блокади тимчасово окупованих районів Донбасу, разом з однопартійцями з’ясовувала питання щодо перерахунку побутовим споживачам природного газу та багато ін.

У звітному періоді приділяла велику увагу громадській роботі саме в обласній раді. Працювала у складі тимчасової контрольної комісії Сумської обласної ради з перевірки скарг за фактами незаконного втручання у діяльність комунальних засобів масової інформації та забезпечення свободи слова на території Сумської області; працювала членом конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання (реалізації) проектів, розроблених громадськими та благодійними організаціями, творчими спілками, для виконання яких надається фінансова підтримка за рахунок обласного бюджету. Також брала участь у роботі Апеляційної комісії Національної поліції України, Всеукраїнської громадсько-експертної ради з питань освіти тощо.

Другий напрям моєї депутатської роботи безпосередньо пов’язаний з виборцями, територіальними громадами, органами місцевого самоврядування. Тож зустрічі з громадянами  вважаю для себе пріоритетним напрямком депутатської діяльності. Усього за звітний період було проведено 380 прийомів, 112 зустрічей з виборцями, до мене надійшло 324 заяв та звернень.

У своїй депутатській діяльності на одне з чільних місць ставлю медичні та освітянські проблеми. Вони в основному стосуються матеріально-технічного забезпечення. Так, мною були виділені депутатські та кошти з обласного бюджету на оновлення дитячого майданчика Глухівського дошкільного закладу «Ромашка» - 10 418 грн, придбання дитячих меблів для класу кабінету фізики Глухівської ЗОШ І-ІІ ступенів №2 – 20 818 грн, придбання ноутбуків для Глухівської НВК:ДНЗ-ЗОШ І ступеню № 5 – 8 000 грн та художньо-естетичного відділу Глухівського міського центру позашкільної освіти – 8 000 грн. На розміщення дитячого майданчика по вул. Сонячна м. Глухів було виділено 8 704 грн, а на кахельну плитку та заміну вікон у Глухівському дошкільному навчальному закладі «Зірочка» - 15 000 грн. Системний блок (6 500 грн) став подарунком для працівників міської психолого-медико-педагогічної консультації відділу освіти Глухівської міської ради. Нова технічна апаратура на суму 15 000 грн була доречною для роботи студії звукозапису міського Палацу культури відділу культури Глухівської міської ради.

Крім того, з’явилися нові лави, двоє воріт та декоративне містечко над штучною водоймою для ДНЗ «Фіалка» м. Глухів (15 000 грн), футбольні ворота й спортивний комплекс та нова тротуарна плитка й бордюри на подвір’ї ДНЗ «Зірочка» м. Глухів (6 100 грн). 5 000 грн було виділено на проведення змагань всеукраїнського рівня з шахів серед дітей шахового відділення ДЮСШ м. Глухів.

Не були зайвими 7 комп’ютерів у Глухівському медичному училищі (100 000 грн), а також медичне обладнання, лінолеум та картридж для жіночої консультації Глухівської ЦРЛ на суму 6 448 грн, вітальний монітор G 2А з неонатальною комплектацією для пологового відділення Глухівської ЦРЛ (19 240 грн).

М’який інвентар на суму 10 000 грн встановлено в терапевтичному відділенні Глухівської ЦРЛ. Сюди ж закупили портативний кисневий концентратор Jay (32 000 грн). Крім того придбано для пологового відділення дерматоскоп DELTA 20T для дерматологічного кабінету (38 000 грн), насос шприцьовий М200А(16 300 грн), опромінювач для верхнього обігріву немовлят ЛВО-01 (10 600 грн), пульсоксиметр (6 600 грн). Реанімаційне відділення поповнилося монітором пацієнта (36 500 грн), портативним кисневим концентратом Jay (32 000 грн). У дитячому відділенні тепер є шприцьовий дозатор SN 50С66 (21 500 грн) та юлайзер Pro (8 000 грн). Медики отримали й отоскоп (8 000 грн). Нарешті для Глухівської ЦРЛ придбано ректоромоноскоп (73 000 грн).

За кошти, спрямовані на виконання депутатських повноважень, та з обласного бюджету вдалося зробити поточний ремонт комп’ютерного томографа Somatom Emotion 16 трансформатора та плати керування (1 012 166 грн), встановити систему відеоспостереження в обласному діагностичному центрі в м. Шостка (99 151 грн), придбати акумуляторну батарею для джерела безперебійного живлення для УЗД апарату Philips HD7 для обласного діагностичного центру в м. Шостка (4 000 грн), комплекс комп’ютерних периферійних пристроїв електронного запису на прийом до лікаря для обласного діагностичного центру в м. Шостка (50 000 грн), електрохірургічний високочастотний апарат ЕХВЧ-80-03 «Фотек» для обласного діагностичного центру у м. Шостка (110 000 грн)

У звітному періоді спрямувала на допомогу хворим на лікування 727 871 грн, разом з депутатами-однопартійцями надаючи посильну спонсорську допомогу для придбання парт, реконструкції ліжок та опорядження баскетбольного майданчика у ДНЗ «Зірочка», покупки підручників для учнів ЗОШ №6, електронних шахових годинників для Глухівської ДЮСШ та фіскального доплера й окулярів для пологового будинку, побудови ігрової кімнати в дитячій поліклініці.

Часто бувала на гостині з подарунками вДНЗ «Зірочка», «Фіалка», «Ромашка», зустрічалася з людьми похилого віку, членами клубу «Вечірні зорі». Спонсорська допомога надійшла громадській організації матерів – дітей інвалідів «Любисток». Солодкі нагороди від нас отримували й учасники творчих звітів шкіл міста, юні кадети зі школи-ліцею з посиленою військовою підготовкою,

Велику увагу разом з однопартійцями приділяю проведенню масових заходів та змагань у місті Глухів. Так, цікаво і корисно на міському стадіоні «Дружба» провели День захисту дітей. На конкурс малюнків «Глухів очима дітей» було представлено більш ніж 80 творчих робіт дітей від 6 до 17 років. Не було байдужих, коли проходив Рибний фестиваль (взимку) та змагання рибної ловлі «Поплавок» (влітку). Раділи діти і святу «Прощай літо, здрастуй школо!», які були проведені нами в різних місцях міста. Цікаво проходили перегляди мультфільмів під голим небом на свіжому повітрі. Завдяки кулінарним здібностям активних партійців та небайдужих глухівчан були зібрані кошти на «Проводах зими» та вкладені в будівництво ігрової кімнати в дитячій лікарні, а ще спрямовані на лікування Маші Кудояр та ін. Цікаво проходили волейбольні фестивалі, баскетбольні турніри тощо. Допомогли оновити або побудувати спортивні майданчики в різних куточках Глухова.  

Виконано чимало роботи, але більше її ще попереду. Зупинятися на досягнутому не маю наміру. Користуючись нагодою, висловлюю щиру вдячність усім землякам за допомогу й підтримку в моїй роботі, за сумлінну працю і віру в те, що спільними зусиллями зможемо багато чого зробити на користь громади загалом і для кожного, хто потребує нашої уваги і допомоги.

Разом ми змінимо життя на краще!

 

Також читайте:

 

 

 

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради