Звіт депутата обласної ради Дмитра Кірюхіна за 2019 рік

Шановні виборці!

Моя діяльність як депутата обласної ради спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень.

Намагаюся сприяти розв’язанню соціальних та матеріальних проблем жителів округу, від якого балотувався, та жителів Сумщини загалом.

Протягом року я будував свою роботу по двох напрямках: участь у сесійних засіданнях обласної ради і робота в окрузі, зустріч із виборцями та їх прийом.

Завжди голосував за суспільно важливі та потрібні для жителів Сумщини проєкти рішень.

Під час особистих прийомів намагався оперативно реагувати на звернення громадян. Підтримую тісні зв’язки з керівниками всіх організацій та установ, які забезпечують життєдіяльність міста, й активістами громадських організацій.
Протягом звітного періоду мною було проведено 48 прийомів виборців. Люди приходили з житловими, комунальними проблемами, проханнями матеріальної підтримки для лікування.

По допомогу зверталися представники закладів охорони здоров’я, освіти, спортивно-молодіжних організацій. Тож долучився до ремонту столярних і будівельних майстерень Глинської спеціальної школи-інтернату. Цим закладом опікуюся протягом десяти років. Надаю посильну допомогу для покращення матеріально-технічної бази. За мого сприяння в спортивній залі Роменської СЗОШ № 1 встановлено шість сучасних енергозберігаючих вікон. Допоміг створити нову операційну в офтальмологічному відділенні Сумської обласної дитячої лікарні. На це спрямував кошти, виділені на здійснення депутатських повноважень. Також допоміг придбати медичне обладнання для КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Ромни».

Надавав грошову допомогу для проведення спортивних змагань. Так, за мого сприяння відбулися турнір пам’яті майстра спорту України Сергія Карпенка з боксу, Всеукраїнський турнір із боротьби дзюдо «Кубок перемоги», змагання на приз голови Федерації дзюдо Роменщини, відкритий турнір із боротьби дзюдо до Дня святого Миколая, відкритий чемпіонат Сумської області з кіокушинкай карате, ІІ тур чемпіонату області з баскетболу. Премії та грамоти отримали юні дзюдоїсти, що перемогли в змаганнях для новачків, які протягом року працювали в команді заслуженого тренера України Олександра Богуша.

Сприяв відрядженню наших спортсменів на змагання до інших регіонів країни й за кордон. Зокрема, допомагав потрапити на чемпіонат світу з кемпо-карате до столиці Угорщини — Будапешту — вихованці спортивного клубу «Рятувальник» Вікторії Кайрис. Дівчина привезла звідти «золото». Взагалі Вікторія має низку вагомих перемог, у тому числі й світового рівня, і продовжує прославляти рідне місто й Україну. Тож неодноразово отримувала від мене грошові заохочення.

Не один рік поспіль фінансово допомагаю хокейному клубові «Ромни». Ось і в 2019-му за мого сприяння відбувся ІІІ традиційний турнір із хокею з шайбою серед юнаків, присвячений пам’яті Віктора Гречаного. Для наймолодших учасників клубу придбав воротарську форму й ключки. Також постійно надаю допомогу для поїздок хокеїстів на тренування до м. Суми, адже там є каток зі штучним покриттям.

Надавав фінансову допомогу для проведення матчів місцевому футбольному клубові «Електрон». Профінансував будівництво двох дитячих майданчиків — на вулицях Лозовій і Прокопенка в Ромнах.

За моєї підтримки побачила світ дебютна збірка віршів роменської поетеси Лариси Вовненко. Допомагав фінансово у видавництві альманаху «Ромен».
Сприяв виділенню державних коштів на ремонт доріг державного значення в місті Ромни. А також відстоював і відстоюю позицію зі збереження Роменського району, тому долучався до звернень до обласної та державної влади.

Мною неодноразово проводилися зустрічі з жителями Ромен і району. Виборцям надавалася консультації, які допомогли у відстоюванні їхніх прав та інтересів. Згідно із Законом України «Про звернення громадян» (абз. 3 ст. 7) окремі звернення були спрямовані за належністю повноважень іншим посадовцям.

Однією з форм роботи як обранця були депутатські звернення до голів Сумської обласної ради й облдержадміністрації. Їх тематика — переважно соціальні, медичні, житлово-комунальні, юридичні проблеми жителів області. Більшість із них вдалося позитивно вирішити.

Систематично надаю допомогу для матеріально-технічного забезпечення волонтерських поїздок на фронт.

Протягом року я всіляко намагався допомогти у розв’язанні проблем виборців, зробити їхнє життя комфортнішим. Запевняю, що й далі працюватиму на благо роменської громади.

З повагою Дмитро КІРЮХІН

 

Також читайте:

 

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради