Звіт депутата Сумської обласної ради Миколи Войтенка перед виборцями за 2019 рік

За твердженням депутата Сумської обласної ради Миколи Войтенка, роботу обранця можна розподілити на дві складові: безпосередньо в обласній раді, та на окрузі.

Микола Войтенко є чинним головою постійної комісії з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури, надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження. За звітний період відбулося 6 засідань комісії, на яких розглянуто понад 60 питань, пов’язаних із чи не найголовнішими сферами життєдіяльності області.

Так, у ході комісій розглядалися питання щодо ключових порушень основ містобудування; Про звернення до вищих посадових осіб держави з приводу протиправних дій ПАТ «Сумигаз» та забезпечення стабільного функціонування газорозподільної системи Сумської області; Про стан автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області; Про встановлення тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії у розмірі не нижче обґрунтованих витрат; Про стан ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення Сумської області; щодо проблем вивозу і захоронення твердих побутових відходів в населених пунктах області, якості питної води, проблем ЖКГ і пріоритетів розвитку галузі тощо.

Комісією здійснювалося узагальнення доручень, звернень, листів виборців, та їх опрацювання у профільному напрямі.

Микола Войтенко разом зі своїми колегами по фракції та депутатській групі був ініціаторами звернень до вищого керівництва країни. Вони стосувалися законодавства щодо продажу землі (депутатська група «Опозиційної платформи – За життя» категорично не підтримує продаж землі), недопущення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ області, забезпечення енергетичної безпеки та стабільного функціонування газорозподільних мереж та газопостачання Сумщини і протиправних дій ПАТ «Сумигаз».

Досить велика робота була проведена Миколою Войтенком на виборчому окрузі – у м.Шостка. За його сприяння і за підтримки колег по депутатській групі та депутатському корпусу обласної ради було виділено близько 10 млн грн для покращення умов жителів Шостки та закладів, які розташовані у північному місті області:

- Реконструкція каналізаційного колектора по вул. Короленка (з обласного бюджету виділено 1,25 млн грн);
- Закуплено два спеціалізовані автомобілі для вивозу твердих побутових відходів (з обласного бюджету виділено 1,5 млн грн);
- Заміна 250 старих вікон на нові енергозберігаючі в Шосткинському протитуберкульозному диспансері та Шосткинському ліцеї-ітернаті спортивного типу, Воронізькому будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів (з обласного бюджету було виділено 2,3 млн грн);
- Відремонтовано спортивний зал і встановлено систему відеоспостереження в Шосткинському дитячому протитуберкульозному санаторії (виділено 500 тисяч грн з обласного бюджету);
- Відремонтовані санвузли і закуплені спортивні тренажери для Шосткинського ліцею-інтернату спортивного типу (виділено 800 тисяч грн з обласного бюджету);
- Закуплено і встановлено вуличні спортивні тренажери, дитячі майданчики, ігрові комплекси у Шосткинський дитячий реабілітаційний центр (виділено 780 тисяч грн з обласного бюджету);
- Завершено реконструкцію колектора КНС №7 мкрн Капсуль до вул.Депутатської (з обласного бюджету виділено 2,5 млн грн).

Окрім цього Микола Войтенко за рахунок коштів, наданих на виконання депутатських повноважень, та за власний кошт допомагав навчальним закладам Шостки:

• Встановлено сучасний дитячий майданчик вул.Слобідська (Халтуріна), 37;
• Для ЗОШ №8 закуплені спортивні мати, для ЗОШ №4 закуплені й встановлені сучасні батареї системи опалення, куплений перфоратор;
• Для ДНЗ №4 Казка закуплено два сучасних смарт-телевізора, холодильник і принтер;
• Для ДНЗ №29 Колобок придбано промисловий холодильник, сухий басейн з наповнювачем, встановлено дитячий майданчик;
• Для ДНЗ №2 Росинка закуплено сучасний смарт-телевізор, промисловий холодильник, м’який модульний конструктор.

Багатьом мешканцям міста надано матеріальну допомогу на лікування та операції. Брав безпосередню участь у різноманітних акціях, як, наприклад, висадження троянд біля пологового будинку в Сумах та дерев в одному з дитсадків, привітання багатодітних матерів Шостки, вручення подарунків дітям на свята, вітання ветеранів та участь у заходах до Дня Перемоги, відстоювання інтересів жителів Сум щодо зниження тарифів на тепло й гарячу воду та інших.

Одним із функціональних обов’язків депутата місцевої ради є безпосередня робота з виборцями. Таким чином Микола Войтенко проводив прийоми громадян з особистих питань. Їх було проведено 13 як у Сумах, так і місті Шостка. До депутата зі своїми проблемами зверталися як окремі громадяни, так і колективи. Загалом за допомогою звернулися понад 300 жителів області.
Найбільше серед озвучених громадянами проблем – медичного характеру. Також зверталися щодо ремонту закладів освіти та медицини, ремонту доріг, оформлення різних документів, матеріальної допомоги, закупівлі обладнання в установи Шостки тощо.

Особлива увага депутата – ветеранам, дітям з особливими потребами, учням шкіл та вихованцям дитячих садків. Тож і найбільше коштів направлено саме на соціальні потреби незахищених верств населення.

Про свою роботу Микола Войтенко не менш як раз на місяць розповідав у прямих ефірах на телебаченні, коментував події, що відбуваються на теренах області і в Україні. Виступав на радіо з важливих для області питань, публікувався в друкованих ЗМІ. Веде активну роботу по взаємодії з виборцями та жителями області у соціальних мережах.

Микола Войтенко запевняє, що у своїй роботі намагається якомога більше взаємодіяти з керівництвом області та безпосередньо міста Шостка і Шосткинського району. Це дає можливість оперативно розглянути та вирішити актуальні питання, пов’язані з життям територій. У своїй роботі він втілює образ не мецената, а постійно працюючого з виборцями депутата, який проводить планомірну роботу з розвитку регіону, та робить все можливе заради покращення життя мешканців Сумщини.

Також читайте:

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради