Звіт депутата Сумської обласної ради Олександра Непочатова перед виборцями за 2019 рік

Моя діяльність, як депутата Сумської обласної ради  сьомого скликання, спрямована на захист інтересів громади міста Буринь та Буринського району, забезпечення матеріально-технічною базою шкіл та дитячих садочків, допомогу на лікування громадян, розвиток сільських територій та покращення умов життя людей, а також реалізацію доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень.

Щоб завжди бути інформованим про потреби і проблеми людей та, головне, вчасно на них реагувати, протягом 2019 року постійно спілкувався з жителями Буринського регіону, підтримував зв'язки з трудовими колективами, співпрацював з органами місцевого самоврядування,  державними і громадськими організаціями.

У 2019 році взяв участь у шести (із семи проведених) сесій Сумської обласної ради,  також взяв участь у шести засіданнях постійної комісії з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров'я, материнства та дитинства.

Кошти, виділені з обласного бюджету для виконання моїх депутатських повноважень у 2019 році, були спрямовані на вирішення питань у галузях:

-                   освіта – 70 тис. гривень;

-                   охорона здоров'я – 20 тис. гривень;

-                   соціальний захист – 70 тис. гривень;

-                   культура і мистецтво – 40 тис. гривень.

Сприяв у виділенні коштів з обласного бюджету на такі цілі:

-   надання матеріальної допомоги на лікування 11 громадянам, загальна сума складає 100 000 гривень;

- придбання операційного столу для проведення операцій з ендопротезування для КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня», загальна вартість медичного обладнання складає 414 473 гривень;

-         на ремонтні роботи доріг по вул. Чкалова в м. Буринь в сумі 1 млн. гривень;

-         продовження проведення ремонтних робіт дороги 0-190204 (р-44) Дяківка-Сапушине-Кальченко-Горобівка  в сумі 500 тис. гривень;

-         придбання комп'ютерів для комп'ютерного класу Слобідського НВК в сумі 110 000 гривень;

-         виплату заробітної плати медичним працівникам та працівникам закладів освіти Буринського району в сумі 2 млн. гривень;

-         підключення газу до топкової в Першотравневій ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. В.Г.Михайлика Слобідської сільської ради Буринського району.

У 2019 році мною була виконана обіцянка, яку я давав людям сіл Біжівка та Сніжки Буринського району щодо підведення газопроводу до їх населених пунктів, на який вони чекали понад дев'ять років. Але роботу над цим проєктом не закінчено, тому і надалі будемо працювати над його реалізацією.

За звітний період в межах депутатських повноважень отримав 142 звернення від виборців регіону. За результатами розгляду було підготовлено листи та скеровано до відповідних інстанцій, такі як: Сумська обласна державна адміністрація, Сумська обласна рада, КНП СОР «Сумська клінічна лікарня» та інші. Практично всі запити вирішено позитивно, на кожен запит отримано письмову відповідь. У переважній більшості вони відносились до надання матеріальної допомоги на лікування, поліпшення матеріально-технічної бази закладів освіти, культури,  на проведення операції по ендопротезуванню жителю Буринського району, а також вирішення питання щодо оформлення документів на право власності земельних ділянок 50 жителям Буринського району.

У 2020 році мною визначено дуже багато планів та ідей стосовно покращення умов життя жителів у м. Буринь та в Буринському районі.

Я працюю для людей і беру відповідальність за свої слова та вчинки, тому обіцяю і надалі приділяти максимум уваги у вирішенні проблемних питань виборців мого округу.

Дякую всім за співпрацю!

 

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 14 січня 2020, 18:03

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради