Звіт депутата Сумської обласної ради 7 скликання Юрія Христія

Свою роботу як депутата Сумської обласної ради з часу мого обрання продовжую організовувати і проводити у пріоритетних напрямах, що сприяють покращенню соціально-економічної сфери району й округу. Постійно спілкуюсь з виборцями, жителями району, підтримую зв'язки з трудовими колективами, співпрацюю з органами місцевого самоврядування, державними і громадськими організаціями, аби завжди бути поінформованим про потреби і проблеми людей та вчасно на них реагувати.

За період депутатської каденції взяв участь у роботі 22 пленарних засідань Сумської обласної ради (з 24). Підготував і подав на розгляд відповідних органів влади та посадових осіб 28 депутатських запитів і звернень. Постійно проводжу прийоми громадян та зустрічі з людьми.

Доклав значних зусиль для врегулювання політичної ситуації в Білопільському районі.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

Конкретні справи, які були заплановані, вже виконані або знаходяться у процесі реалізації. Так, у 2016 році залучено 1,2 мільйона гривень (ДФРР) на ремонт каналізаційно-насосної станції м. Білопілля. Завдяки співпраці з депутатами виділено понад 1 мільйон гривень на капремонт 2 корпусу Білопільського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ №4.

Масштабний проект реконструкції дорожнього покриття з с. Іскрисківщина до м. Білопілля – в дії. А критичну ситуацію з відсутністю транспортного сполучення села з райцентром вирішили придбанням мікроавтобуса.

Для гармонійного дозвілля дітлахів на замовлення батьків установили дитячі майданчики. Проект продовжується за необхідності гойдалок і пісочниць у мікрорайонах міста. Звертайтесь!

 

ДЕПУТАТСЬКИЙ ФОНД

Усі кошти, виділені з обласного бюджету на виконання делегованих повноважень, третій рік поспіль розділяю відповідно до звернень. Найбільше профінансовані білопільські школи: встановили нові пластикові вікна і двері, придбали лінолеум, класні дошки, матеріали для ремонтів тощо.

Зробили асфальтне покриття дворової території Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1. Позитивно вирішені всі прохання, що надійшли з дитячих садочків: закупівля меблів, постільної білизни, лінолеуму, мультимедійних засобів навчання. Не залишилась поза увагою й Білопільська ЦРЛ: для заміни вікон інфекційного відділення передбачив 25 тисяч гривень, а минулого року придбав діатермоелектрокоагулятор для операційної. І, звичайно, значна частина коштів пішла на лікування тяжкохворих земляків.

Не припиняється фінансова підтримка учасників АТО і спортсменів, спонсорська допомога культурно-масових заходів.

СІЛЬСЬКИМ ЖИТЕЛЯМ – УВАГУ Й ПОВАГУ

Щоб підняти належний рівень життя сільської громади, дбати про благоустрій їхніх територій, роблю невеличкі сюрпризи у вигляді подарунків на Дні села. Так, протягом двох років Павлівка отримала мотокосу й ноутбук, Рижівка – мотокосу й сучасну шкільну дошку (цьогоріч 13 тисяч для облаштування 1 класу), Куянівка – електрогітару, Іскрисківщина – велосипед для листоноші тощо.

Вважаю, що головне завдання депутатів усіх рівнів – від сільської до обласної рад – вирішувати гострі соціальні проблеми життєдіяльності. У нашій роботі має бути менше політики, а більше соціально-економічних рішень.

Звичайно, за два роки роботи не вдалось вирішити всіх існуючих викликів. Але завдяки активній співпраці з громадою ми досягли чимало корисного. Зі свого боку робив і робитиму для цього все від мене залежне.

Звертайтесь за адресами: м. Білопілля, вул. Клубна, 6; м. Білопілля, вул. Соборна, 48 (м-н «Брати», 2 поверх). Тел.: 099-504-27-77.

Створимо разом майбутнє Білопільщини!

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради