Звіт депутата Сумської обласної ради від фракції ВО «Батьківщина» Віри Мотречко про свою роботу у 2017 році

За законом України «Про статус депутатів місцевих рад», кожен обранець сільської, міської, районної чи обласної ради зобов’язаний бодай раз на рік прозвітувати перед громадою, яка його обрала. Він має розповісти про зроблене, над чим працює, чим займається, наскільки є достойним мандату людської довіри.

Мотречко Віра Володимирівна

Обрана від політичної партії ВО «Батьківщина» 25 жовтня 2015 року. Є членом політичної партії «ВО «Батьківщина».

Закріплена за м.Суми і Липоводолинським районом.

Народилася 17 серпня 1971 року в місті Суми Сумської області. Освіта вища. Закінчила СДПІ ім.А.С.Макаренка, ХНУВС, Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України, аспірант. Спеціальність вчитель фізкультури, юрист, магістр з державного управління, майстер спорту з дзюдо.

Заступник Сумського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Контактні дані приймальні – (0542) 700-655.

Віра Мотречко поєднує роботу заступника міського голови Сум із депутатською діяльністю в обласному парламенті. Вона входить до постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації.

У минулому році всі кошти, надані на виконання депутатських повноважень, а це 250 тис. грн, Віра Володимирівна витратила на потреби жителів Сум. Так, за дорученням виборців до неї звернулась адміністрація обласного комунального закладу «Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа» з проханням виділити 20 тис. грн на придбання копіра. Ще 15 тис. грн було направлено на придбання подовжувачів, радіомікрофона, мікшерного пульту, стійки для мікрофонів для Сумської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 5. Для Сумської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 19 ім. М.С. Нестеровського була придбана комп’ютерна техніка, а для Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 27 «Світанок» куплено два телевізори. 35 тис. грн депутат направила на проведення поточного ремонту танцювальної зали Народного ансамблю танцю «Радість» комунального закладу «Палац для дітей та юнацтва».

Зазвичай до обласних обранців, як до останньої інстанції, звертаються люди за допомогою в лікуванні. Тож за умови наявності необхідних довідок та висновків були розглянуті звернення від 12 громадян та виділені кошти в сумі понад 120 тис. грн.

Завдяки постійному зв’язку із громадою, разом з депутатом сумської міськради Борисом Богодушком Віра Мотречко активно долучалася до проектів з метою подальшого їх втілення в життя в рамках громадського бюджету. Так, за рахунок партиципаторного бюджету було профінансовано та реалізовано загальноміський проект «Оновлення шкільного стадіону, будівництво дитячого майданчика на території ЗОШ № 5 для забезпечення активного відпочинку та дозвілля, занять спортом мешканців Баранівки та Луки». Проект набрав 744 голоси, його загальна вартість склала 492 тис. грн.

Локальний проект «Відтворення екологічного об’єкта озера (гідрокар’єра) та облаштування зони відпочинку з екоелементами для забезпечення змістовного й безпечного дозвілля на вул. Сєдова (Баранівка)», загальна вартість якого становить 358 200 грн, набрав 701 голос та знаходиться на стадії реалізації. Наразі створений гідрокар’єр (озеро), територія підготовлена для облаштування скверу відпочинку, там планується висадити нові дерева.

Підбито підсумки роботи у 2017 році, вже сформовані плани на 2018 рік. Враховуючи рекомендації виборців та громади в цілому, заплановано здійснити:

-         благоустрій території на округах, що закріплені за Вірою Мотречко (вирубка аварійних дерев, створення місць для активного дозвілля і занять спортом, поточний і капітальний ремонти дорожнього покриття);

-         капітальний ремонт комунальної установи «Палац дітей та юнацтва» у м. Суми;

-         відновлення соціально важливих об’єктів для громади (стадіон «Авангард», МЦ «Романтика») до повної їх реалізації;

-         розвиток та популяризацію спорту на всіх рівнях для всіх верств населення.

«Кожному з парламентарів важливо пам’ятати, що звіт – це не формальність, а інструмент демократії, – вважає Віра Мотречко. – Адже саме поінформований громадянин і є відповідальним виборцем, який під час голосування з розумінням підходить до вибору кандидата та свідомо обирає програму розвитку суспільства».

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 20 червня 2018, 15:40

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради