Звіт депутата Сумської обласної ради VII скликання Меєровича Юрія Михайловича за 2017 рік

Шановні виборці!

Я щиро вдячний всім, хто віддав свій голос за мене на виборах до місцевих рад 2015 року. Намагаюсь виправдати вашу довіру — працювати чесно і плідно.

Моя депутатська діяльність включає такі напрямки: участь у пленарних засіданнях обласної, міської, районної рад; роботу в постійній комісії обласної ради з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства; прийом громадян; проведення зустрічей з виборцями; допомогу місцевим громадам у вирішенні нагальних проблем тощо. Постійно підтримую зв'язок із виборцями, трудовими колективами, державними установами, громадськими організаціями, сільськими радами.

У 2017 році взяв участь у роботі семи (із семи запланованих) сесій обласної ради, на яких розглядалося більше 270 питань; у роботі восьми засідань фракції (41 питання) та 11 засіданнях постійної комісії з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства (171 питання). На одному засіданні комісії був відсутній з поважної причини.

Як член постійної комісії вивчав усі питання та брав активну участь у обговоренні 121 питання, які виносилися на розгляд сесій. У березні був обраний секретарем комісії на час засідання комісії.

На засіданнях комісії порушував питання:

- щодо необхідності збереження КЗ СОР «Обласна спеціалізована психіатрична лікарня №2 в с. Високе Охтирського району»;

- про недоцільність переміщення Центру первинної медико-санітарної допомоги з приміщення за адресою: м. Охтирка, вул. Петропавлівська, буд.15;

- щодо виділення коштів у сумі 42 000 гривень для придбання імпортного слухового апарату Жабко Н. М., мешканки м. Охтирка.

Протягом року був присутній на 9 пленарних засіданнях сесій Охтирської міської ради та 5 засіданнях сесій Охтирської районної ради.

У діяльності депутата запити, звернення – це чи не єдині інструменти, через які можливо впливати на ситуацію і вирішувати проблеми виборців.

Разом з депутатом обласної ради Тронем А. В. підготовлено 2 депутатських запити та 4 власних запити, які підтримала обласна рада, а саме:

- щодо виділення коштів з обласного бюджету на умовах співфінансування на реставрацію пам’ятки архітектури місцевого значення Чоловічої гімназії у м. Охтирка (вирішено частково – 500 тис. грн)

- щодо виділення коштів на ремонт дороги від траси Харків-Суми до с. Високе та від с. Чернеччина до с. Журавне Чернеччинської об’єднаної територіальної громади;
- щодо виділення коштів на здійснення реконструкції очисних споруд у м. Охтирка; 
- щодо виділення коштів у сумі 42 000 гривень з обласного бюджету для придбання імпортного слухового апарату Жабко Н. М. (Охтирською міською радою виділені кошти в сумі 24 624 грн);

- щодо надання матеріальної допомоги на лікування жительці м. Охтирка Великодній Ю. О.

- щодо введення ставки тренера-викладача КЗ СОР «Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Інваспорт» у м. Охтирка (вирішено).

Однією з найважливіших ділянок роботи для мене як депутата на виборчому окрузі є особистий прийом громадян, який здійснюється у третій вівторок кожного місяця в громадській приймальні депутатів від Партії «Відродження» з 11:00 до 14:00 за адресою: м. Охтирка, вул. Незалежності, 24 (Торговий центр «ЛІНЕ») .

За звітний рік проведено 12 прийомів громадян. Загальна кількість звернень склала 73. За результатами їх розгляду підготовлено та скеровано у відповідні інстанції (обласна державна адміністрація, обласна рада, Охтирська міська, районна ради, Охтирський відділ поліції, КЗ «Охтирська ЦРЛ») 12 депутатських запитів та звернень. Із них позитивно вирішено – 5, на всі отримав письмові відповіді. Усього позитивно вирішено – 64 звернення.

За рахунок коштів, виділених з обласного бюджету для виконання депутатських повноважень мені та депутату обласної ради Троню А. В.:

- здійснено реконструкцію спортивного майданчика під футбольне поле зі штучним покриттям розміром 22х42 метри на території Охтирської гімназії в сумі 267 тис. грн;

- придбано мультимедійне обладнання, ноутбук, кольоровий принтер, фотоапарат, акустичну систему, флешку (32 Гб) та комп’ютер для Охтирської міської централізованої бібліотечної системи на суму 40 тис. грн;

- придбано футбольні ворота для футбольного поля зі штучним покриттям Охтирської гімназії, спортивного обладнання та інвентаря для Охтирської ДЮСШ, комп’ютерної та оргтехніки для відділу освіти Охтирської міської ради на суму 126 тис. грн;

- надана фінансова допомога на лікування та реабілітацію Конвісар Катерини Костянтинівни, 05.06.2015 року народження, яка постраждала внаслідок дорожньо-транспортної пригоди (мешкає за адресою: м. Охтирка, вул. Гоголя, 99), у сумі 15 тис. грн.

Протягом року взяв участь у наступних заходах:

- у загальноміському святкуванні Дня захисту дітей у місті Охтирці. Будучи старшим тренером-викладачем відділення Охтирської ДЮСШ, очолив дружню «команду» своїх вихованців, забезпечив їм гарний настрій на весь день, провів майстер-клас.
- до Дня Державного Прапора України на площі Успенській взяв участь в урочистому піднятті Державного Прапора України.

- як голова Охтирського осередку Національного олімпійського комітету України у Сумській області взяв участь у нагородженні юних спортсменів на відкритій першості з дзюдо.

- до Дня фізичної культури і спорту взяв участь у проведенні майстер-класів і відкритих тренувань у центрі міста та був нагороджений Почесною грамотою
міського голови;

- взяв участь в Олімпійському дні, який пройшов в урочищі «Ківшар» на Охтирщині — як член Національного олімпійського комітету України в Сумській області та як старший тренер-викладач відділення Охтирської ДЮСШ.
- вручив рюкзаки дванадцятьом переможцям та призерам всеукраїнських і міжнародних змагань у 2017 році. Подарунки люб’язно надала українська компанія-виробник «Alba Soboni», яка відгукнулася на депутатське звернення щодо можливої підтримки юних дзюдоїстів;

- за рахунок залучених коштів придбав 24 спортивних костюми для учнів Охтирської ДЮСШ на суму 13,2 тис. грн. 

- до дня святого Миколая привітав мешканців КУ «Охтирський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів», КУ СОР «Охтирський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів», відділення стаціонарного догляду КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальної допомоги Грунської сільської ради».

Запевняю, що і надалі буду приділяти максимум уваги у вирішенні найскладніших проблем виборців мого округу!

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 лютого 2018, 14:56

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради