Звіт за 2017 рік депутата Сумської обласної ради Володимира Пилипейка перед виборцями

Минулого року депутати обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ використали на виконання депутатських повноважень 1 млн 250 тис. грн – по 250 тис. грн на обранця. Окрім цього, саме за ініціативи опозиціонерів Сумщини, міста та райони області отримали дороговартісну техніку, у закладах були проведені ремонти, зроблено проектно-кошторисну документацію на об’єкти, закуплено необхідні матеріали тощо. На ці цілі загалом по області пішло ще близько 10 млн грн.

Депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Сумській обласній раді Володимир Пилипейко зазначає, що за його особистої ініціативи було виділено з обласного бюджету 100 тисяч грн для закупівлі та встановлення системи відеоспостереження в КУ СОР «Обласний діагностичний центр у місті Шостка», також було дофінансовано кошти у розмірі 40 тис. грн на придбання авторефрактометра для офтальмологічного кабінету. Ще 100 тисяч грн було виділено на проведення поточного ремонту санітарної та електрощитової кімнат терапевтичного відділення в КЗ СОР «Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни». Ще 500 тис. грн, за сприяння депутата, направлено на встановлення нових енергозберігаючих вікон у Шосткинській загальноосвітній школі-інтернаті I-III ступенів.

250 тисяч грн, що були надані кожному обласному обранцю на виконання депутатських повноважень, Володимир Пилипейко спарямував на поліпшення соціально-побутових умов жителів міста Шостка, надання матеріальної допомоги на лікування та реабілітацію.

Так, 35 тисяч грн було витрачено на придбання і встановлення в дитячому садочку №2 сучасної мультимедійної дошки та проектору. Для дітей молодшої групи придбано сухий басейн з кульками. У дитячий садочок №11 закуплено меблі в спеціальну групу для дітей з вадами зору на суму 7 тисяч 146 грн.

Було виділено 10850 грн на лікування та реабілітацію дитини в спеціальному закладі, яка має діагноз: дитячий церебральний параліч.

Школа №7 отримала для двох класів проектори та мультимедійні дошки сучасного рівня, вартість яких складає 54 тисячі 234 грн. У початковій школі №1 та вечірній школі було замінено вікна в класах на нові, енергозберігаючі на загальну суму 22 тисячі 70 грн. Загальноосвітня школа-інтернат отримала сучасний телевізор на суму 9 тисяч 700 грн.

На ремонт приміщень Шосткинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області депутат виділив 16 тисяч грн.

Було виділено кошти в розмірі 20 тисяч грн, та спільно з місцевою владою планується освітлити шкільне подвір’я в школі №1.Також виділено 50 тисяч грн для заміни вікон в ЗОШ I-III ступенів №7, що також планується здійснити сумісно з місцевою владою.

20 тисяч грн пішли на дофінансування проекту реконструкції освітлення вуличної мережі по вулиці Шевченка, яке було здійснено в минулому році за депутатські кошти Володимира Юрійовича. Придбані вишиванки для хору ветеранів праці «Калинонька», вартість яких складає 15000 грн.

За власні кошти депутата реконструйовано і відновлено братську могилу в селі Лушники, надруковано книги, які будуть подаровані реабілітаційному центру. У дитячий садочок замовлено і оплачено шафи для групи. Виділені власні кошти на проведення спортивного заходу до дня міста Шостка. Також надано матеріальну допомогу сім’ям, які постраждали в наслідок пожежі та які потребують дороговартісного лікування. Допоміг депутат фінансово спортивним, громадським організаціям, організаціям інвалідів,ветеранів, тощо.

Протягом минулого року було проведено більше 10 прийомів громадян з особистих питань, декілька з них виїзні на закріпленому за депутатом окрузі – Шостка, Кролевець. За цей період до Володимира Пилипейка звернулися більше ста жителів міста та району. Основні питання, що турбують мешканців Сумщини, – поліпшення соціально-побутових умов закладів освіти, медицини, культури, соцзахист населення, ремонт доріг та прохання про надання матеріальної допомоги на лікування тощо. Майже всі прохання задоволено.

Володимир Пилипейко протягом минулого року направив 4 депутатські запити. Вони стосувалися охорони навколишнього середовища, природно-заповідного фонду України, охорони здоров’я.

Також обранець подав 52 депутатських звернення стосовно питань соціально-економічного розвитку міста Шостки та Шосткинського району, допомоги у вирішенні проблем ЖКГ, соцзахисту населення, охорони навколишнього середовища, охорони здоров’я.

Володимир Юрійович зазначає, що до реалізації своїх планів активно залучає всіх активних громадян, допомагає і підтримує тих, хто, як і він, готовий працювати на благо інших, бачить перспективу розвитку і вірить у результат. Так буде й надалі.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 05 лютого 2018, 15:13

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради