Звіт голови фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Сумській обласній раді Олександра Стрельченка перед виборцями за 2017 рік

У минулому році депутати обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ використали на виконання депутатських повноважень 1 млн 250 тис грн. – по 250 тис грн. на обранця. Окрім цього, саме за ініціативи опозиціонерів Сумщини, міста та райони області отримали дороговартісну техніку, у закладах були проведені ремонти, зроблено проектно-кошторисну документацію на об’єкти, закуплено необхідні матеріали тощо. На ці цілі загалом по області пішло ще близько 10 млн грн.

Голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Сумській обласній раді Олександр Стрельченко каже, що гроші, які отримують депутати, витрачаються виключно за призначенням.

Обласний обранець зазначає, що за його особистої ініціативи було виділено з обласного бюджету 110 тисяч грн. для виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту системи опалення житлових приміщень та 1 180 тис. грн. для монтажу системи пожежної сигналізації Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці. Ще понад 100 тисяч грн. пішло на виготовлення проектно-кошторисної документації, а також монтаж системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та моніторингу Соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

120 тисяч грн. за сприяння депутата направлено на виготовлення проектно-кошторисної документації з метою проведення будівництва очисних споруд у смт Велика Писарівка. Але, на жаль, останню суму, через певні бюрократичні процедури, так і не вдалося освоїти. Втім, пообіцяв депутат, він обов’язково це питання буде тримати на контролі цього року.

Також завдяки обласному обранцю з обласного та державного бюджетів було виділено 4 млн грн на капітальний ремонт і 270 тисяч на виготовлення проектно-кошторисної документації з метою проведення реконструкції та капітального ремонту будівлі Сумської обласної ДЮСШ. Для філії Державного навчального закладу «Охтирський центр професійно-технічної освіти» в смт Велика Писарівка виділено 150 тисяч грн. на придбання комп’ютерної техніки. Надано субвенцію Великописарівській селищній раді у розмірі 400 тисяч грн. для проведення заходів з утеплення та енергозбереження, а також ремонту системи опалення в ДНЗ «Ромашка» смт Велика Писарівка.

Обласний комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна школа вищої спортивної майстерності» та Сумська обласна Федерація стрільби із лука отримали по 100 тисяч грн. на придбання спортивного інвентарю й закупівлю щитів для занять стрільбою з лука. Комунальній установі Сумської обласної ради «Лебединський  психоневрологічний інтернат» завдяки зусиллям Олександра Стрельченка було виділено 120 тисяч грн. для придбання професійної пральної машини об’ємом 50 кг.

Комунальна установа Сумської обласної ради «Обласний діагностичний центр у місті Шостка» отримала таким чином 40 тисяч грн. для дофінансування придбання авторефрактометра для офтальмологічного кабінету

Комунальному закладу Сумської обласної ради «Державний історико-культурний заповідник у м. Путивль» було виділено 45 тисяч грн. – для фарбування 30 одиниць артилерії, бронетехніки, авіації  Музею зброї та військової техніки (20 тисяч грн.) та придбання бензину для транспортного обслуговування об’єктів заповідника (25 тисяч грн.)

Сумська обласна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України завдячуючи зусиллям головного опозиціонера області отримала 10 тисяч грн. для проведення обласних змагань серед голів об’єднаних територіальних громад, сіл і селищ, сільських, селищних голів і старост.

250 тисяч грн., що виділені кожному обласному обранцю на виконання депутатських повноважень, Олександр Стрельченко направив виключно на покращення соціально-побутових умов жителів Великописарівщини.

Так, 40 тисяч грн. було витрачено на придбання та встановлення кованої альтанки з облаштуванням місць для відпочинку в смт Велика Писарівка. По 30 тис грн. – на придбання та встановлення дитячого майданчика в с. Тарасівка і придбання вікон для спортивної зали Добрянського НВК.

По 25 та 20 тисяч відповідно депутат виділив на придбання вікон для Пожнянського будинку культури та для Крамчанського об’єкту дозвілевої роботи (будинок культури) Солдатської сільської ради. По 15 тис грн. було направлено на закупівлю проекторів з комплектуючим обладнанням для Солдатського НВК і для Рябинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Ще 14 тисяч грн. пішло на придбання та встановлення обладнання для дитячого майданчика ДНЗ «Струмочок» в с. Яблучне.

По 10 тисяч грн. було направлено на проведення капітального ремонту внутрішнього туалету в приміщенні початкових класів Кириківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів і придбання ноутбука для Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи. 6 тисяч грн. – на придбання вхідних дверей для Кириківського ДНЗ (ясла-садок) «Світлячок».

Інші кошти депутат надав мешканцям Сумщини на лікування.

Протягом минулого року було проведено більше 10 прийомів громадян з особистих питань, шість із них – виїзні на закріпленому за депутатом окрузі – Великописарівщині. За цей період до депутата звернулися більше ста жителів області. Основні питання, що турбують мешканців Сумщини – покращення соціально-побутових умов закладів освіти, медицини, культури, соцзахист населення, ремонт доріг та транспортне сполучення, прохання про надання матеріальної допомоги на лікування тощо. Майже всі питання вирішені позитивно. 

Олександр Стрельченко протягом минулого року направив 7 запитів. Вони стосувалися встановлення пожежної сигналізації в закладах охорони здоров’я області, повернення скульптури Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого, організації  кругового руху на перехресті траси Суми-Лебедин-Харків, охорони навколишнього середовища.

Також обранець подав 63 депутатські звернення стосовно питань соціально-економічного розвитку регіону та обласного центру, допомоги у вирішенні проблем ЖКГ сумчан, соцзахисту населення і військово-патріотичного виховання.

Олександр Стрельченко зазначає, що до реалізації своїх планів активно залучає керівництво та жителів громад. Допомагає і підтримує тих, хто, як і він, готовий працювати на благо громади, бачить перспективу її розвитку і вірить у результат. Обіцяє, що так буде й надалі.

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради