Звіт депутата Сумської обласної ради 7 скликання Коняєвої Марії Миколаївни за 2017 рік

ЗВІТ КОНЯЄВОЇ МАРІЇ МИКОЛАЇВНИ

депутата Сумської обласної ради VІІ скликання від Сумської обласної парторганізації, політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» за 2017 рік.

Моя діяльність, як депутата Сумської обласної ради, спрямована на захист інтересів громад, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень, наданих мені чинним законодавством України.

Я вдячна всім, хто на виборах до місцевих рад віддали свій голос за мене. Намагаюсь весь час працювати так,щоб виправдати вашу довіру а, головне, дійсно змінювати на краще життя громади нашого міста, нашої області.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕПУТАТА

 

І. Участь у засіданнях сесій обласної ради, фракцій та постійної комісії.

У 2017 році взяла участь у роботі 6-и сесій обласної ради (на одній була відсутня з поважних причин), де розглядалися більше 240 питань; у роботі 10-и засідань фракції ( 50 питань) та 7-и засідань ( 170 питань) постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, процесів децентралізації, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зав’язків із громадкістю, інформаційної та регуляторної політики.

Як член постійної комісії, безпосередньо ретельно вивчала усі питання та приймала активну участь у обговоренні питань, які виносились на розгляд сесій.

На сесіях Сумської обласної ради я особисто виголосила  2 депутатських запита, що стосувалися актуальних проблем життєдіяльності області  і які підтримала обласна рада. Це:

-         про сприяння у вирішенні питання щодо збереження та функціонування Палацу культури ПАТ»Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ;

-         виділення коштів з обласного бюджету у сумі 57 тис.грн для покращення матеріально-технічної бази (онлайн-приймальня) комунальній установі Сумської ОР «Обласний діагностичний центр у м.Шостка» (виконано);

А також спрямувала до різних органів влади й посадовців 62  депутатських звернення, серед них :

-          щодо виділення коштів з обласного бюджету в сумі 73 тис.грн для придбання ректороманоскопу для Глухівської ЦРЛ; (виконано)

-          щодо виділення коштів з обласного бюджету для придбання електрохірургічного високочастотного апарату ЕХВ-4-8-03 «ФОТЕК» для обласного діагностичного центру в м.Шостка;(виконано)

-          виділення коштів з обласного бюджету у сумі 100 тис.грн для придбання комп’ютерів у КЗ Сумської обласної ради «Глухівське медичне училище» (виконано);

-          щодо виділення коштів з обласного бюджету для придбання апаратури відео спостереження в сумі 100 тис.грн в КЗ СОР «Обласний діагностичний центр в м.Шостка» (виконано)

-          про придбання ортопедичного взуття жительці м.Глухова Кримовій М. (виконано);

-          щодо внесенн змін до Програми соціально-економічного розвитку міста Глухова на 2017 рік  (виконано частково) та інші.

              Найголовніше це те, що спрямувала на цільові потреби мешканців Сумщини майже 250 тис.грн, наданих на виконання депутатських повноважень. Із них 34 900 грн на освіту; 10 000 грн на охорону здоров’я , та 205 100 грн на соціальний захист населення (сюди ввійшли і кошти на лікування та реабілітацію онкохворих, що зіткнулись зі страшними онкологічними діагнозами.).

У звітному періоді приділяла велику увагу громадській роботі саме в обласній раді. Входила та працювала у складі комісії по проведенню конкурсу проектів, розроблених ветеранськими організаціями, для виконання яких надається фінансова підтримка у 2018 році за рахунок коштів обласного бюджету; приймала участь у роботі конкурсної комісії з призначення премій в галузі мистецтва, краєзнавства та інше; працюю в складі консультативно-експертної  ради при Головному правлінні національної поліції України в Сумській області. На даний час є членом  Всеукраїнської громадсько-експертної ради з питань освіти. 21 лютого 2017 р., у складі делегації Сумської політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП»,  брала участь і виступала біля Верховної Ради України на підтримку повної економічної блокади тимчасово окупованих районів Донбасу.

ІІ. Допомога громадянам – обов’язок депутата

Наступний напрям моєї депутатської роботи прямо пов’язаний з виборцями, територіальними громадами, органами місцевого самоврядування. Форму роботи – прийом громадян, вважаю для себе пріоритетною.

  Протягом року, постійно, працювала громадська приймальня, яка допомагала бути ближчим до проблем жителів виборчого округу. Всього за звітний період було проведено 18 прийомів, де 178 чоловік змогли отримати допомогу. На прийомах було розглянуто індивідуальні звернення, що стосувалися: житлових питань, питань медичної допомоги, соціального захисту та пенсійного забезпечення, забезпечення законності та правопорядку, сімейних проблем, працевлаштування, комунально-побутових проблем тощо.

Всього ж заяв та звернень до мене поступило – 86.  Найбільше звернень- 44 -  надійшло із проханням допомоги на лікування, особливо онкохворих та важкохворих. Усі заяви були розглянуті, зібрано необхідні документи і по можливості допомогли.

ІІІ. Громадська відповідальність.

Крім роботи в обласній раді, я спілкуюся з громадськими організаціями, депутатами міської ради ради, керівниками структурних  підрозділів міської ради. По можливості беру участь в сесійних засіданнях міської ради (виступала на 3 сесіях міської ради), вирішувала нагальні питання на спільному засіданні голів квартальних комітетів і працівників Глухівської поліції , міської ради; брала активну участь у громадських обговореннях щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальної громади в м.Глухові; приймала активну участь у проведенні тренінгу політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»  на тему «Державний та місцевий бюджет» та ін.

ІV. Медицина має бути доступною

Одним із пріоритетних завдань - є покращення життя наших глухівчан. Тому питання медицини стоять в мене на першому місці. Після проведення медичної реформи в м.Глухові, виявилось багато порушень, непорозумінь , скарг та нарікань. Саме тому я писала звернення та зустрічалась з народними депутатами Верховної ради Констанкевич І.М. та Батенко Т.І. щодо реформування і функціонування медичної галузі міста Глухова та заборгованість по заробітній платі в ЦРЛ. Це питання було піднято і на обласному  рівні : писала звернення у інстанції всіх рівнів,  ініціювала створення робочої комісія від управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації, яка приїжджала з перевіркою.  На закінчення була проведена зустріч робочої комісії з лікарями, медичними працівниками : вказано на недоліки та способи їх усунення. Найголовніше, що міська рада віднайшла кошти по скороченню заборгованості заробітної плати в ЦРЛ.

 Гостро стояло питання щодо скорочення наркологічного відділення. Наразі з цього питання ведуться перемови з начальником управління Сумської ОДА Бутенко С.П. щодо недопущення скорочення медичних працівників цього відділення.

V. Діти – наше майбутнє!

У своїй депутатській діяльності освітнім проблемам відвожу одне з чільних місць. Ці проблеми в основному стосуються матеріально-технічного забезпечення. Так за час своєї роботи в 2017 році, мною були виділені депутатські кошти на допомогу навчальним закладам міста, а саме :

-         придбання футбольних воріт та спортивного комплексу для спортивного майданчика ДНЗ «Зірочка» м.Глухів;

-         виділення коштів для пробного ЗНО на тестування дітям пільгових категорій;

-         придбання лави, двох воріт та декоративного містечка над штучною водоймою для ДНЗ «Фіалка;

-         проведення змагань всеукраїнського рівня з шахів серед дітей шахових відділень ДЮСШ м.Гухів;

-         придбання тротуарної плитки та бордюрів для дитячих майданчиків Глухівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Зірочка».

Не залишила осторонь і проблему матеріального забезпечення медичних закладів, а саме виділення депутатських коштів на придбання м’якого інвентарю для терапевтичного відділення в Глухівську ЦРЛ.

. Залучення коштів з інших фінансових джерел

У звітному році я, як депутат, разом з однопартійцями, надавала і посильну спонсорську допомогу а саме:

-         побудова відкритого дитячого майданчика на Радіонівці;

-         придбання килима для групи дитячого садочка НВК №5;

-         встановлення дитячого ігрового комплексу по вул.. Вознесенька, 13, на прохання мешканців мікрорайону;

-         робота літнього кінотеатру на траві для дітей у всіх мікрорайонах місто Глухів;

-         реконструкція дитячого майданчика у дворі військового містечка по вул.Терещенків;

-         придбання парової праски для ДНЗ «Фіалка» на день святого Миколая;

-         привітання вихователів ДНЗ «Фіалка», «Зірочка», «Чебурашка», «Світлячок з Днем вихователя, Новим роком;

-         побудова спортивного майданчика по вул..Терещенків військове містечко);

-         привітання та вручення подарунків дітям ДНЗ «Зірочка», «Фіалка», «Світлячок» , «Чебурашка» на День святого Миколая, День осені; Нового року, День захисту дітей;

-         вітання та вручення подарунків на вечері відпочинку дітям до Дня інваліда, який проводила громадська організація «Любисток»привітання та вручення подарунків людям похилого віку, членам клубу «Вечірні зорі» до 8 Березня, Дня людей похилого віку та інше.

VІІ.Практична спрямованість депутатської роботи .

Велику увагу я, разом з однопартійцями, приділяю проведенню масових заходів та змагань у місті Глухові. З користю, разом з місцевими рибалками та ініціаторами цього заходу, приймали участь в акції саджання яблунь на березі Павлівського озера. Виступили співорганізаторами баскетбольного турніру до Дня Конституції. Завдяки укропівським коштам був проведений обласний шаховий турнір «Кришталевий ферзь». Відповідально пройшла акція «Зігрій теплом нужденних» зі збору та роздачі одягу для малозабезпечених містян і безхатченків. Не було байдужих, коли проходив Рибний фестиваль (взимку) та змагання  рибної ловлі «Поплавок» (влітку). Приємно відмітити, що укропівці прийняли активну участь у зариблені Скоропадського озера. Раділи діти  святу «Прощай літо, здрастуй школо!», які були проведені нами в різних місцях міста. Завдяки кулінарним здібностям членів нашої партії прийняли найактивнішу участь в святі «Проводи зими», де глухівчани мали змогу безкоштовно поласувати смачними млинцями та зігрітись гарячим чаєм. Цікаво пройшли: волейбольний фестиваль, баскетбольний турнір, волейбольний турнір до Дня Незалежності, жіночій волейбольний турнір тощо. Приймали участь у мітингу-реквієму до 25-річниці виходу радянських військ з Афганістану; мітингу – реквіємі до Дня ліквідатора на Чорнобильській АС. Саме для ліквідаторів і провели вечір вшанування «Не згасне пам’яті свічка!».

VІІ.Висвітлення депутатської діяльності

Про свою діяльність, як депутата Сумської обласної ради, постійно висвітлюю у ЗМІ, виступаю на телепередачах, друкуюсь у газетах  та на сторінках фейсбука. Так, у 2017 році я опублікована на сайті Сумської обласної ради 10 статей. На Сумському телебаченні, програма «ATV»,  виступала 5 разів, також печатаюсь у періодичних видання ЗМІ.  Постійно всі новин про мою діяльність викладаю на власній сторінці фейсбуку.  Провела 4 зустрічі з виборцями.

Користуючись нагодою, висловлюю щиру вдячність усім землякам за допомогу й підтримку в моїй депутатській роботі, за сумлінну працю і віру

в те, що спільними зусиллями зможемо багато чого зробити на користь громади загалом і для кожного, хто потребує нашої уваги і допомоги.

Впевнена, що і надалі буду приділяти максимум уваги і свого часу у вирішенні найскладніших проблем виборців і громади міста Глухова.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 04 січня 2018, 12:37

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради