telegram Facebook Twitter Youtube

Депутати Сумської обласної ради 8 скликання

Інформація про депутатів Сумської обласної ради восьмого скликання:

Список депутатів (за алфавітом)

Список депутатів (за фракціями)

Список депутатів (по постійних комісіях)


Біографічні довідки депутатів: 

1 Баня Микита Віталійович 900
2 Беркут Олена Олексіївна 554
3 Будник Олександр Анатолійович 510
4 Ващенко Вадим Олександрович 1764
5 Войтенко Володимир Володимирович 552
6 Войтенко Микола Григорович 459
7 Волков Валерій Валентинович 461
8 Галаєв Магомед-Шаріп Джамалович 528
9 Гончаренко Тетяна Петрівна 433
10 Гордієнко Геннадій Іванович 407
11 Горох Володимир Васильович 446
12 Гулієв Араз Іман огли 702
13 Добров Валентин Анатолійович 406
14 Д’яконова Ірина Іванівна 370
15 Євдокимова Тетяна Олександрівна 388
16 Єпіфанов Анатолій Олександрович 416
17 Єфіменко Дмитро Костянтинович 529
18 Жиленко Ірина Анатоліївна 445
19 Збукарєв Ігор Всеволодович 414
20 Зеленський Віталій Миколайович 519
21 Зубко Володимир Іванович 413
22 Іванов Ілля Вікторович 335
23 Ільченко Микола Степанович 476
24 Ісмаілов Валерій Шапазович 459
25 Іщенко Сергій Олексійович 355
26 Калініченко Віталій Миколайович 604
27 Кашук Ігор Володимирович 375
28 Кириченко Андрій Киріянович 347
29 Кирій Олександр Вікторович 426
30 Кірюхін Дмитро Євгенійович 320
31 Козачок Інна Владиславівна 439
32 Котляров Олексій Федорович 336
33 Кудін Олександр Анатолійович 423
34 Кужель Оксана Василівна 425
35 Лаврик Віра Іванівна 469
36 Лисий Вадим Вікторович 443
37 Медуниця Олег Вячеславович 407
38 Меєрович Юрій Михайлович 330
39 Мотречко Віра Володимирівна 473
40 Нагорний Дмитро Володимирович 429
41 Науменко Сергій Іванович 443
42 Пересадько Борис Васильович 389
43 Пилипейко Володимир Юрійович 395
44 Подрєз Юлія Вікторівна 394
45 Постіл Петро Іванович 356
46 Поцелуєв Володимир Іванович 514
47 Приходько Катерина Степанівна 355
48 Роженко Павло Петрович 332
49 Романько Олексій Вікторович 421
50 Савенко Тетяна Іванівна 353
51 Сизон Тетяна Анатоліївна 366
52 Слюсар Олександр Михайлович 395
53 Стрельченко Олександр Юрійович 484
54 Ткаченко Олексій Олександрович 302
55 Ткачова Анастасія Ігорівна 364
56 Товстуха Костянтин Олександрович 368
57 Токар Володимир Миколайович 356
58 Федина Сергій Іванович 354
59 Федорченко Віктор Михайлович 633
60 Харченко Владислав Володимирович 381
61 Чегринець Людмила Вікторівна 434
62 Чигринець Віктор Петрович 378
63 Чмирь Юрій Павлович 441
64 Южаков Євген Іванович 585

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення