telegram Facebook Twitter Youtube

Депутати Сумської обласної ради 8 скликання

Інформація про депутатів Сумської обласної ради восьмого скликання:

Список депутатів (за алфавітом)

Список депутатів (за фракціями)

Список депутатів (по постійних комісіях)


Біографічні довідки депутатів: 

1 Баня Микита Віталійович 528
2 Беркут Олена Олексіївна 338
3 Будник Олександр Анатолійович 298
4 Ващенко Вадим Олександрович 1534
5 Войтенко Володимир Володимирович 286
6 Войтенко Микола Григорович 250
7 Волков Валерій Валентинович 250
8 Галаєв Магомед-Шаріп Джамалович 313
9 Гончаренко Тетяна Петрівна 252
10 Гордієнко Геннадій Іванович 235
11 Горох Володимир Васильович 255
12 Гулієв Араз Іман огли 398
13 Добров Валентин Анатолійович 236
14 Д’яконова Ірина Іванівна 196
15 Євдокимова Тетяна Олександрівна 207
16 Єпіфанов Анатолій Олександрович 242
17 Єфіменко Дмитро Костянтинович 255
18 Жиленко Ірина Анатоліївна 251
19 Збукарєв Ігор Всеволодович 224
20 Зеленський Віталій Миколайович 267
21 Зубко Володимир Іванович 230
22 Іванов Ілля Вікторович 189
23 Ільченко Микола Степанович 246
24 Ісмаілов Валерій Шапазович 258
25 Іщенко Сергій Олексійович 193
26 Калініченко Віталій Миколайович 324
27 Кашук Ігор Володимирович 206
28 Кириченко Андрій Киріянович 203
29 Кирій Олександр Вікторович 229
30 Кірюхін Дмитро Євгенійович 172
31 Козачок Інна Владиславівна 240
32 Котляров Олексій Федорович 179
33 Кудін Олександр Анатолійович 227
34 Кужель Оксана Василівна 243
35 Лаврик Віра Іванівна 251
36 Лисий Вадим Вікторович 245
37 Медуниця Олег Вячеславович 223
38 Меєрович Юрій Михайлович 191
39 Мотречко Віра Володимирівна 254
40 Нагорний Дмитро Володимирович 218
41 Науменко Сергій Іванович 215
42 Пересадько Борис Васильович 206
43 Пилипейко Володимир Юрійович 224
44 Подрєз Юлія Вікторівна 217
45 Постіл Петро Іванович 194
46 Поцелуєв Володимир Іванович 274
47 Приходько Катерина Степанівна 193
48 Роженко Павло Петрович 179
49 Романько Олексій Вікторович 231
50 Савенко Тетяна Іванівна 207
51 Сизон Тетяна Анатоліївна 203
52 Слюсар Олександр Михайлович 234
53 Стрельченко Олександр Юрійович 267
54 Ткаченко Олексій Олександрович 171
55 Ткачова Анастасія Ігорівна 198
56 Товстуха Костянтин Олександрович 202
57 Токар Володимир Миколайович 208
58 Федина Сергій Іванович 202
59 Федорченко Віктор Михайлович 333
60 Харченко Владислав Володимирович 219
61 Чегринець Людмила Вікторівна 265
62 Чигринець Віктор Петрович 219
63 Чмирь Юрій Павлович 267
64 Южаков Євген Іванович 324

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення