telegram Facebook Twitter Youtube

Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту Положення про Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

 

1. Найменування органу, який проводив обговорення: Сумська обласна рада.

2. Зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на обговорення: проект Положення про Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Обговорення здійснювалось у формі електронних консультацій у період з 17.04.2018 до 18.05.2018. Проект Положення про Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»був розміщений на офіційному сайті Сумської обласної ради https://sorada.gov.ua/consultations/19483-2018-04-17-14-18-56.html.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні: в обговоренні проекту Положення про Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» активної зацікавленості громадськість не виявила: взяла участь одна особа – Калініченко Н.Є.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли за результатами обговорення, із зазначенням автора кожної пропозиції: надійшли пропозиції Калініченко Н.Є. щодо зміни формулювання пункту 1.4.1., доповнення пунктів 2.2. та 3.6. Положення.

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов'язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень: усі пропозиції Калініченко Н.Є. враховані.

6. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення: рекомендувати унести на розгляд обласної ради питання затвердження Положення про Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 08 січня 2019, 11:14

Підготовка до сесії обласної ради

27 грудня о 14.00 відбудеться 4 сесія Сумської обласної ради 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення