telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Творчість єднає серця»: Дитячі колективи Сумщини представляли свою майстерність на Івано-Франківщині

«Творчість єднає серця»: Дитячі колективи Сумщини представляли свою майстерність на Івано-Франківщині

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко вручив подяки дитячим колективам Сумщини, які взяли участь у культурно-просвітницькому мандрівному фестивалі «Творчість єднає серця».

Захід було організовано за ініціативи ГО «Сузір’я молоді та юних талантів» і за підтримки Сумської обласної ради, Департаменту культури та релігій Сумської ОДА.

Учасники фестивалю, а це понад 70 дітей із 10 колективів, жили у смт Верховина, смт Верхній Ясенів та  с. Ільці, що на Івано-Франківщині. Діти, що постраждали від війни, взяли участь у заході коштом благодійників. Усі учасники відвідали унікальні музеї краю, спілкувалися з місцевими майстрами та майстринями, пройшли відомими туристичними маршрутами Карпат.

Під час різноманітних конкурсів, майстер-класів, фестивалів відбулося психологічно-емоційне розвантаження дітей. А у ході спільного флешмобу «Україна єднає» була проведена благодійна акція на потреби ЗСУ.

За словами організаторів заходу, діти Сумщини показували свої вміння у вокальному, хореографічному, театральному мистецтвах і, таким чином, доносили культуру Слобожанщини до жителів Гуцульщини. Їх дуже гарно приймали під час концертів. З маленькими артистами багато спілкувалися, їм розповідали історію Івано-Франківщини, місцеві звичаї.

Фестиваль пройшов дуже насичено та емоційно. Наша малеча представила свій край, як співучий, квітучий і незламний.

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 09 липня 2024, 14:36

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top