telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Поліцейських Сумщини привітали з нагоди їх професійного свята

Поліцейських Сумщини привітали з нагоди їх професійного свята

Національній поліції України – 9 років️. З професійним святом правоохоронців вітали і в Сумах.

Під час виконання службових завдань з протидії російському ворогу поліцейські Сумщини розшукують диверсантів, протистоять мародерам, несуть службу на блокпостах, фіксують злочини та допомагають в евакуації населення з прикордоння. Під час роботи вони неодноразово потрапляли під ворожі обстріли. Тож на початку заходу присутні вшанували пам`ять загиблих при виконанні службових обов`язків хвилиною мовчання.

«На жаль, вже третій рік поспіль ми не святкуємо День Національної поліції, а вшановуємо, - звернувся до присутніх поліцейських начальник ГУНП України в Сумській області Петро Токар. - Сьогодні ми витримуємо всі виклики, які розпочалися ще у 2022 році. Гуманітарні місії, евакуація населення, документування воєнних злочинів, співпраця з Силами оборони. Я певен, що нині люди з вдячністю дивляться не лише на роботу кожного окремого працівника поліції, але й на систему в цілому. У них є розуміння того, наскільки важливу роль ми виконуємо, і що ми є частиною державного механізму. Дякую кожному поліцейському за мужність, віддану роботу. Вічна пам’ять полеглим нашим побратимам. Дякую за підтримку народним депутатам, військовій адміністрації, органам місцевого самоврядування. Усім бажаю миру, здоров’я, добробуту».

Роботу поліцейських відзначили й керівники Сумщини та народні депутати.

«Ми бачимо і знаємо, як працює поліція. Ми пишаємося вами, вашим професіоналізмом, людяністю. Ви виконуєте свої обов’язки, допомагаєте людям жити спокійно, допомагаєте тим, хто опинився в скрутному становищі, захищаєте нашу країну на фронті та допомагаєте наближати перемогу, перебуваючи в тилу. Я вдячний вам за службу, дякую кожному та кожній, хто обрав службу Україні! Бажаю миру та нехай усі повернуться здоровими й неушкодженими», - привітав поліцейських зі святом голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Подякував керівному складу, всім структурним підрозділам, які сьогодні виконують завдання із захисту і безпеки нашого регіону і України в цілому й голова Сумської ОДА – начальник військової адміністрації Володимир Артюх, народний депутат України Ігор Молоток.

За високі показники у службовій діяльності, вагомий особистий внесок у зміцнення правопорядку та з нагоди Дня Національної поліції України були вручені державні нагороди (посмертно) тим, хто залишився навічно в строю. Їх отримали рідні загиблих. Також найкращим поліціянтам області вручено відомчі відзнаки, дострокові звання, грамоти обласної ради та обласної військової адміністрації. 

4 липня День Національної поліції України відзначають з 2018 року. Дата приурочена до 4 липня 2015 року, коли перші патрульні поліцейські прийняли першу присягу на Софійській площі у Києві. 

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top