telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Посадових осіб місцевого самоврядування запрошують на навчання

Посадових осіб місцевого самоврядування запрошують на навчання

 

Державним закладом вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України здійснюється підготовка фахівців за низкою освітніх програм (http://umo.edu.ua/applicants), у тому числі:

  1. магістрів публічного управління та адміністрування на умовах контракту і за державним замовленням за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»;
  2. магістрів менеджменту з управління проєктами на умовах контракту за спеціальністю 073 «Менеджмент».  

Зарахування на навчання здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 р. № 789 «Про затвердження Порядку прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/789-2009-%D0%BF#Text), а також Правил прийому для здобуття вищої освіти в Державному закладі вищої освіти «Університет менеджменту освіти» в 2024 році (http://umo.edu.ua/applicants/pravila-pritoma), в яких визначено строки подання документів, вступних випробувань та ін.

Звертаємо увагу, що в 2024 році МОН України відмінено єдиний вступний іспит та єдине фахове вступне випробування для вступників, які вступають на базі диплома магістра і спеціаліста.

З питань вступу можна звернутися до завідувача кафедри Мороза Володимира Васильовича за тел. (+38) 097 531 30 44.

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 04 липня 2024, 10:30

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top