telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2024 року Сумського коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського

Відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2024 року Сумського коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського

29 червня Молодіжний центр «Романтика» став епіцентром культурно-мистецької Сумщини - відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2024 року КЗ СОР «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського».

Цього дня завершилася 4-річна подорож для понад 100 молодих фахівців, які здобули кваліфікацію фахових молодших бакалаврів. Серед них - талановиті музиканти-оркестранти, співаки, хорові диригенти, теоретики, менеджери соціокультурної діяльності, режисери, хореографи, художники, а також фахівці інформаційної, бібліотечної та архівної справи.

Для випускників, їхніх родин, друзів та викладачів це стало справжнім святом, адже воно знаменувало собою підсумок багаторічної праці та започаткувало новий, захоплюючий етап у житті молодих фахівців.

Урочиста церемонія розпочалася з хвилини мовчання за тими, хто загинув за Україну.

Дипломи та щирі материнські настанови випускникам давала директор коледжу, заслужений працівник культури України Надія Гринь, яка розпочала своє вітальне слово з глибокої вдячності Захисникам і Захисницям України за можливість навчати і навчатися в цей складний час. Продовжуючи, директор відзначила плідну співпрацю коледжу з Сумською обласною радою, Сумською ОДА, Сумською міською радою, військовими адміністраціями області та міста, завдяки якій студенти мали змогу здобувати якісну освіту та розвивати свої творчі здібності.

Звертаючись до випускників, директор підкреслила зворушливість і урочистість цього дня для всіх присутніх. Вона щиро побажала їм успіхів у всіх починаннях, міцних знань та натхнення для втілення найамбітніших задумів в ім'я розквіту та примноження культурно-мистецьких здобутків України! Висловила впевненість - попереду нові вершини, а талант, знання та творчий запал стануть запорукою успіхів та вагомим внеском у розвиток української та світової культури.

Після вручення дипломів студенти-випускники отримували творчі подарунки. Фінальні акорди запалювали самі ж випускники. Їхні виступи стали справжньою окрасою свята і назавжди залишаться в пам'яті всіх присутніх.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top