telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумський фаховий медичний коледж поповнив галузь охорони здоров’я молодими фахівцями

Сумський фаховий медичний коледж поповнив галузь охорони здоров’я молодими фахівцями

У Сумському фаховому медичному коледжі пройшли урочисті збори з нагоди вручення дипломів випускникам 2024 року. На захід завітали голова обласної ради Віктор Федорченко та його заступник Микита Баня, депутати обласної ради, заступник голови Сумської ОДА – начальника обласної військової адміністрації Олена Бойко, викладачі, батьки випускників.

Вони привітали медиків з отриманням дипломів та нагородили колектив і викладачів коледжу.

Перед початком заходу присутні вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих у війні росії проти України, серед яких і 10 випускників коледжу, що загинули, захищаючи Україну на фронті.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко наголосив, що медичний працівник набагато більше ніж просто професія. «Це – особливий тип мислення, душевної організації, в основі якої – прагнення допомагати людям.  Нині ваша професія необхідна і військовим, і мирному населенню. Знання і вміння медика, який рятує життя, захищає своєю працею майбутнє тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант. Ви всі молоді, гарні. Перед вами цікаве майбутнє. Бажаю вам відбутися професійними фахівцями, жити в мирній країні й бути здоровими», - сказав Віктор Федорченко.

Він вручив дипломи з відзнакою 20 випускникам. А загалом дипломи фахових молодших бакалаврів отримали 103 випускники закладу, серед яких майбутні медичні сестри, фельдшери, лаборанти й зубні техніки.

З успішним завершенням 4-річного навчання молодих спеціалістів привітала заступниця голови Сумської ОДА Олена Бойко.

«Сьогодні ви входите в елітну родину медиків. Щира подяка вашим близьким, рідним, які весь час були поряд з вами. Попри труднощі – пандемію, повномасштабне вторгнення, ви не кинули свою мрію, продовжили навчання і впевнено йшли вперед. Бажаю не зупинятися на досягнутому, медична сфера Сумщини чекає на вас, на молодих спеціалістів, адже саме ця професія сьогодні є однією з найважливіших для нашої держави», – зазначила Олена Бойко.

В.о. директора Олександр Кононов також звернувся до випускників: «Щиро бажаю вам знайти себе і впевнено йти до поставлених цілей. Дякую, що обрали професію, яка покликана допомагати людям, дякую, що вибрали для навчання найкращий в Україні навчальний заклад – Сумський фаховий медичний коледж. Пам’ятайте, що кожен із нас є частиною великої, чудової та успішної країни й ми самі творимо її майбутнє. Продовжуйте навчання, здобувайте знання, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, бо лише ті, хто навчаються – досягають успіху».

Цьогорічний випуск став 151 для Сумського фахового медичного коледжу.

 

Також читайте:

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top