telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Народний оркестр духових інструментів - «Crуstal brass» подарував цікаву програму сумчанам та гостям міста до Дня Конституції України

Народний оркестр духових інструментів - «Crуstal brass» подарував цікаву програму сумчанам та гостям міста до Дня Конституції України

28 червня Народний оркестр духових інструментів - «Crуstal brass» КЗ СОР «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського» під керівництвом – Володимира Гришина подарував хвилі радості сумчанам та гостям міста.

В рамках відзначення Дня Конституції України, задля підтримки подвигу Захисників і Захисниць України, підтримки сумчан та всіх гостей міста, рятувальників, волонтерів, лікарів, освітян, кожного, хто наближає своєю працею Перемогу, в сумській Альтанці відбувся концерт неймовірного колективу, який уособлює в собі натхнення, молодість, віру і велику надію на світле майбутнє.

Яскрава програма, шалені оплески та шквал емоцій - все це створило незабутню атмосферу святковості.

Слід відзначити, що сьогодні колектив займається активною благодійною концертною діяльністю та волонтерством. Завдяки національно-патріотичному вихованню, якому приділяється особлива увага в коледжі, все частіше випускники-духовики вступають до закладів вищої освіти військового спрямування, підписують контракти для проходження військової служби в Збройних Силах України та поповнюють лави військових оркестрів. У цьому навчальному році оркестр здійснив великий тур до Франції, де став єдиним представником України на Міжнародному фестивалі серед кращих молодіжних колективів світу.

 

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top