telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Голова Сумської обласної ради привітав державних службовців Сумщини з професійним святом

Голова Сумської обласної ради привітав державних службовців Сумщини з професійним святом

Напередодні Дня державної служби України голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко привітав держслужбовців Сумщини з професійним святом.

Перед початком заходу присутні вшанували хвилиною мовчання українців, чиї життя забрала війна.

«У світі багато різних спеціалізацій. Але саме до державних службовців висуваються найвищі вимоги: професіоналізм, відповідальність, компетентність, наполегливість та бажання працювати для людей. Ви є тим ланцюжком, через який здійснюється щоденна реалізація завдань влади від столиці України до кожного містечка, села і селища. Щиро дякую вам за належне виконання повсякденної клопіткої роботи, адже саме на ваші плечі покладена важлива і відповідальна суспільна функція – розбудовувати державу, формувати рівень довіри до влади та її авторитет. Бажаю всім вам миру, якнайскорішої нашої перемоги, здоров’я та всіляких гараздів», - звернувся до присутніх Віктор Федорченко.

Він вручив кращим державним службовцям Сумщини відзнаки обласної ради.

За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі та з нагоди Дня державної служби України Почесною грамотою Сумської обласної ради нагороджено:

Котляр Ірину Юріївну – начальника управління документального забезпечення апарату Сумської обласної державної адміністрації;

Фролова Олександра Вікторовича – виконуючого обов’язки начальника управління оборонної роботи, забезпечення законності та правопорядку Сумської обласної державної адміністрації.

Грамотою Сумської обласної ради нагороджено:

Краснощокова Володимира Миколайовича – головного спеціаліста відділу з питань запобігання та виявлення корупції Сумської обласної державної адміністрації;

Каліновського Юрія Васильовича – начальника служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації;

Нікітіну Вікторію Анатоліївну – начальника відділу моніторингу та контролю апарату Сумської обласної державної адміністрації.

Теплі слова колективу державних службовців адресував і голова Сумської ОДА – начальник обласної військової адміністрації Володимир Артюх: «Для країни це дуже важливе свято, бо державні службовці є основою і базисом країни. Ви – професіонали своєї справи. Ви працюєте заради злагоди і комфорту мешканців області. Кожен на своєму місці виконує поставлені задачі і робить свій внесок у розбудову нашої країни, яка боронить себе і весь цивілізований Європейський простір. Сьогодні ми маємо певні успіхи у виконанні задач по фортифікації, по захисним спорудам, по ліквідації наслідків ворожих обстрілів. Це показує нашому населенню, що державні службовці стоять на захисті прав і свобод громадян. Дякую, що ви зробили такий вибір і робите все від вас  залежне для розбудови та процвітання України».

За сумлінну працю в органах державної виконавчої влади, зразкове виконання посадових обов’язків високий професіоналізм та з нагоди Дня державної служби України Почесною відзнакою голови Сумської обласної державної адміністрації було відзначено Батраченко Олену Геннадіївну – директора Департаменту фінансів Сумської ОДА.

Багато працівників апарату Сумської ОДА отримали відзнаки Сумської обласної державної адміністрації та обласної організації профспілки працівників державних установ свята.

 

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 червня 2024, 08:24

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top