telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Фермерів Сумщини привітали з професійним святом

Фермерів Сумщини привітали з професійним святом

Обговорити важливі питання аграрного сектору, знайти шляхи розв’язання проблем зібралися сьогодні представники сільськогосподарських підприємств Сумщини.

У рамках заходу відбулися дискусії з актуальної тематики, зокрема, порушувалися питання кредитування, ресурсного забезпечення господарської діяльності, державних, міжнародних та місцевих програм підтримки фермерів.

Керівники області дякували фермерам за роботу та вітали з професійним святом, який в Україні відзначався вчора.

«Нині на Сумщині зареєстровано понад тисячу фермерських господарств. Ви завжди працювали, відігравали важливу роль у забезпеченні продовольчої безпеки держави та збереженні українського села. Але наразі тяжкі часи настали й для сільськогосподарників. На жаль, багато з вас не можуть засівати, обробляти, збирати врожаї. Бо ваші господарства знаходяться на прикордонні під щоденними обстрілами. Утім ви не опускаєте рук і продовжуєте свою роботу. Дякую вам за те, що майже всі ви допомагаєте військовим. Ви надаєте паливо, харчі, віддаєте або купуєте автівки, виділяєте кошти на закупівлю та ремонт військової техніки. Ви допомагаєте наближати нашу перемогу. Ваш труд сьогодні – це подвиг! Бажаю вам миру, здоров’я, витримки», - звернувся до присутніх голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Найкращим фермерам Сумщини очільник депутатського корпусу вручив відзнаки Сумської обласної ради.

Професійне свято фермерів в Україні засноване у 2020 році за Указом Президента України Володимира Зеленського. Датою свята обрано 19 червня, саме у цей день був ухвалений Закон «Про фермерське господарство».

 

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top