telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Україно, вперед!»: За підтримки Української асоціації футболу випущено нову марку

«Україно, вперед!»: За підтримки Української асоціації футболу випущено нову марку

«Україно, вперед!» - саме таку назву має нова марка від «Укрпошти», яку національний поштовий оператор презентував 13 червня. Її випуск здійснено за підтримки Української асоціації футболу.

За традицією, відбулося спецпогашення штемпелем марки і в Сумах. Воно пройшло на базі обласного комунального закладу Сумської обласної ради –Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа футбольний центр «Барса».

Начальник Сумського обласного відділення «Укрпошти» В’ячеслав Маринич зазначив, що у такий спосіб «Укрпошта» вирішила підтримати національну збірну з футболу, яка 17 червня зіграє свій перший матч у Німеччині в фінальному турнірі Євро-2024.

Він нагадав, як 12 років тому Україна та Польща приймали найбільше футбольне змагання – Євро-2012. «Укрпошта» тоді не тільки доєдналась до лав футбольних вболівальників, а й випустила серію поштових марок з офіційною символікою чемпіонату, а й стала офіційним ліцензіатом УЄФА Євро-2012.

Сьогодні, попри повномасштабну війну, Україна продовжує демонструвати високі спортивні результати. Національна збірна завоювала путівку до Євро-2024 серед найсильніших команд Європи, збірні U17 та U19 – на юнацьких Єврочемпіонатах, а на цьогорічних Олімпійських іграх у Франції відбудеться дебют олімпійської збірної з футболу.

«Футбол є одним із кодів нашої нації і найпопулярнішим видом спорту в країні, - сказав під час погашення марки заступник голови обласної ради Микита Баня. - Він дуже активно розвивається, має велику підтримку і з боку держави, і з боку різних організацій. Ми затамовуємо подих коли «Динамо Київ», «Шахтар» грають у Лізі Чемпіонів, у Лізі Європи чи будь-де. Тоді Гімн нашої країни звучить на різних континентах, а ми вболіваємо і пишаємося українськими футболістами. Україна це дійсно футбольна нація, а Сумщина виховує справжніх чемпіонів. Я певен, що вихованці сумської «Барси» гратимуть в Манчестер-Сіті, Барселоні, Реал-Мадриді і показуватимуть високі спортивні результати».

Поштова марка «Україно, вперед!» з круглою перфорацією, що містить зображення футбольного м’яча з логотипом Української асоціації футболу, надрукована на самоклеючому папері у форматі буклету. Футбольний м’яч символізує не тільки віру у перемогу України на футбольному полі, але й перемогу на іншому полі – полі бою.

Тираж марки – 560 тисяч примірників. Кількість марок в аркуші – 8. Тираж конверта «Перший день» – 30 тисяч примірників, карток – 30 тисяч примірників. Ціна маркового аркуша 120 грн. Художник марки, конвертів, карток  та штемпеля «Перший день» – Антон Хрупін, автор відомого воєнного випуску «Вільні. Незламні. Непереможні».

Вже від сьогодні продукцію випуску «Україно, вперед!» можна буде придбати у відділеннях «Укрпошти»,  філателістичних крамницях, а також онлайн у Поштовому маркеті.

 

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top