telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав п’ять нових автомобілів

Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав п’ять нових автомобілів

11 червня на території КНП СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» відбулась урочиста передача закладу 5 нових автомобілів і нагородження кращих працівників служби «103» з нагоди Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги.

Завдяки державі та закордонним партнерам заклад отримав 5 сучасних реанімобілів: один «Kia Bongo» – від Уряду Кореї, один «FORD TRANSIT» – від Канадсько-Української фундації, два «Citroen Jumper» – від Програми розвитку ООН (ПРООН), один «Citroen Jumper» – за фандрейзинговою програмою  UNITED-24. Три з цих автомобілів – повнопривідні.

У передачі автівок взяли участь керівники області та міста, народний депутат України Михайло Ананченко.

«Дуже приємно, що комунальний заклад обласної ради отримує такі чудові автомобілі. Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, перебуваючи на Сумщині, дав високу оцінку Центру екстреної медичної допомоги і вашому колективу. Тому, напевне, саме завдячуючи вашій роботі, ми маємо таку підтримку і Міністерства, і міжнародних партнерів. Я дякую вам за вашу жертовну діяльність. Дякую, що рятуєте життя військових, жителів області, допомагаєте в евакуації населення. Ми високо цінуємо вашу працю, і бажаємо здоров’я, миру й перемоги», - сказав у вітальному слові голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Подякував колективу за роботу, евакуацію людей з прикордоння і народний депутат України Михайло Ананченко. «Наше завдання – створити для вас максимально комфортні умови, аби ви могли врятувати ще більше життів. Таке поповнення автопарку дозволить бригадам «екстренки» навіть у складних умовах воєнного часу успішно виконувати виклики до хворих і потерпілих та надавати якісну медичну допомогу при невідкладних станах. Бажаю, аби ці машини якомога менше виїжджали, а наші жителі якомога менше до вас зверталися», - зауважив нардеп.

Керівник Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Сергій Бутенко розповів, що минулого року Центр із різних джерел одержав 17 автомобілів. Проте під час ворожого ракетного удару в березні 2024 року постраждала не тільки будівля «екстренки», а й 10 машин швидкої допомоги. Тому нові автомобілі сприятимуть оновленню автопарку закладу.

«Це потужна допомога для наших громад, які оперативно надаватимуть медичну допомогу громадянам, що її потребують.  У цьому проєкті брали участь і міжнародні партнери, й обласна рада, й народні депутати. Тобто це такий комплексний підхід у розв’язанні головних потреб області», - зазначив  голова Сумської ОДА – начальник обласної військової адміністрації Володимир Артюх.

Присутні оглянули новенький автотранспорт, оснащений найсучаснішим медичним обладнанням. Потім почесні гості вручили водіям Центру ключі від нових спеціалізованих автомобілів.

«FORD TRANSIT» працюватиме у Центральній станції Е(Ш)МД, займатиметься важливою місією: транспортуванням важкопоранених по Україні. На автомобілі «Kia Bongo» медики виїжджатимуть надавати екстрену медичну допомогу жителям Путивльської ОТГ. Три автомобілі «Citroen Jumper» рятуватимуть життя та здоров’я мешканців Роменського та Охтирського районів, а також Боромлянської громади.

Очільники області також привітали працівників Центру із професійним святом і відзначили їх нагородами. Зокрема, фельдшеру з медицини невідкладних станів Центральної станції Е(Ш)МД Віталію Бірюкову було вручено нагороду Президента України – орден «За мужність» ІІІ ступеня. Інші працівники отримали відзнаки Сумської обласної ради та Сумської обласної державної адміністрації.

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 11 червня 2024, 16:08

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top