telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка до Дня журналіста

Вітання голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка до Дня журналіста

Шановні майстри слова!

Щиро вітаю журналістську спільноту Сумщини з професійним святом!

Ваша професія вимагає великої відповідальності, об’єктивності та професіоналізму. Медійники Сумщини допомагають людям отримати актуальну і правдиву інформацію. Виступають як спостерігачі та критики, допомагаючи формувати суспільну думку.

А нині, під час війни, журналістика є ще й надзвичайно небезпечною професією. Саме майстри слова ведуть боротьбу з ворогом на інформаційному полі, доносять світові правду про війну в Україні, нерідко при цьому ризикуючи життям.

На жаль, журналістську спільноту Сумщини не оминули втрати через війну. У боях за незалежність і суверенітет України загинув син ексголовного редактора газети «Вперед» Сумського району Валентини Білоус – Дмитро Білоус. Окремі журналісти зазнали поранень та контузії. Ворог також нищить телевежі, «забиває» українські сигнали мовлення, руйнує редакції. Утім ви навіть попри це виходите в ефіри, видаєте газети, публікуєте інформацію на інтернет-порталах, і доносите людям правду.

Від імені депутатського корпусу бажаю всім вам безпечної роботи, вдячних споживачів інформації, високих гонорарів, міцного здоров’я, добра, миру й перемоги.

 

З повагою

Голова Сумської обласної ради                                                          Віктор Федорченко

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top