telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Голоси дітей»: У Сумах вшанували пам’ять маленьких українців, які загинули внаслідок збройної агресії рф

«Голоси дітей»: У Сумах вшанували пам’ять маленьких українців, які загинули внаслідок збройної агресії рф

4 червня в Україні встановлено Днем вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф. Разом з усією країною в рамках Всеукраїнської акції «Голоси дітей» в Сумах розвішали на деревах дзвіночки. Вони символізують голоси вбитих маленьких українців.

З 2014 року за кожним обірваним чи скаліченим дитячим життям стоїть злочин російської держави-окупанта та її армії. Цим злочинам немає строку давності. За офіційними даними Офісу Генерального прокурора, з початку повномасштабного вторгнення 551 дитина загинула від рук ворога. Ще 1368 отримали поранення. На Сумщині вбито 13 дітей.

 Дуже хвилюючись добирав слова, аби сказати, як сильно болить країні від цих втрат, голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко. «Родини, країна втрачають найцінніше, що в нас є – дітей. Ми маємо захищати кожного маленького українця і нашу державу в цілому. Я певен, що Перемога обов’язково буде за нами, наші діти ходитимуть до шкіл, садочків, ростимуть під мирним небом. Слава нашим воїнам! Слава нашим дітям, які живуть у такий нелегкий час. Слава Україні!»

Про те, що цей день – один із найсумніших в новітній історії України, говорив і голова Сумської ОДА – начальник обласної військової адміністрації Володимир Артюх. Він акцентував, що ворог знищує найважливіше, що є в кожній нації: він націлює свою зброю на дітей і знищує майбутнє нашої країни. Принагідно очільник області подякував ЗСУ за те, що вони виконують завдання із захисту країни й наших найменших громадян.

Після акції «Голоси дітей» очільники Сумщини та обласного центру поїхали на кладовище, аби покласти квіти до могил дітей, чиє життя забрала війна.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 04 червня 2024, 15:18

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top