telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У ході 20-ї сесії Сумської обласної ради депутати розглянули 25 питань

У ході 20-ї сесії Сумської обласної ради депутати розглянули 25 питань

Сьогодні, 31 травня, відбулася 20-та сесія Сумської обласної ради восьмого скликання. Перед початком пленарного засідання депутати вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих за суверенітет і незалежність України. Далі голова обласної ради Віктор Федорченко передав слово заступнику командира 143-ї окремої піхотної бригади підполковнику Миколі Бордюгу, який нагородив відзнаками військового формування всіх, хто допомагає наближати нашу перемогу.

Серед нагороджених – начальник головного управління ПФУ в Сумській області Тетяна Зленко, депутати обласної ради Володимир Горох, Олексій Романько і Олександр Слюсар, голова Сумської районної ради Геннадій Дем’яненко, в.о. начальника ОКАП «Сумиоблагроліс» Дмитро Бочаров, директор ТОВ «Магазин №218» Ірина Пономаренко, КНП СОР «Сумський обласний клінічний кардіологічний центр», нейрохірургічне, хірургічне та неврологічне відділення Сумської обласної клінічної лікарні.

У роботі сесії взяв участь голова Сумської ОДА - голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх. Він розповів про ситуацію в області, звернувся до депутатів, аби кожен на своєму окрузі довів, що влада і держава роблять все для того, аби протистояти ворогу. Нині головна задача – підвищення обороноздатності області. Також очільник області розповів про питання мобілізації, евакуації населення з прикордонних районів Сумщини.

Розгляд порядку денного депутати розпочали з питання «Про затвердження моніторингових звітів про реалізацію Стратегії регіонального розвитку Сумської області на 2021-2027 роки за 2023 рік та про виконання Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії регіонального розвитку Сумської області на 2021-2027 роки у 2023 році та за 2021-2023 роки». Водночас депутати погодили внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 11.12.2020 «Про утворення та обрання постійних комісій Сумської обласної ради восьмого скликання», «Про клопотання щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України».

Обласні обранці підтримали заяви своїх колег про дострокове припинення повноважень. Їх написали Тетяна Сизон (фракція ПП «За майбутнє») і Віра Мотречко (фракція ВО «Батьківщина»).

Позитивними також були голосування щодо низки рішень, які регулюють кадрові, майнові та земельні відносини. Однак депутати не проголосували за ліквідацію КП СОР «Паливокомуненерго».

Загалом на сесії було розглянуто 25 питань порядку денного. Пленарне засідання пройшло конструктивно. Голова обласної ради Віктор Федорченко подякував депутатам за плідну роботу.

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 03 червня 2024, 08:33

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top