telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Діти з дитячих будинків сімейного типу і прикордонних територій Сумщини відправилися на Закарпаття

Діти з дитячих будинків сімейного типу і прикордонних територій Сумщини відправилися на Закарпаття

На літній оздоровчий відпочинок до санаторію «Малятко» Закарпатської обласної ради відправилася чергова група дітей із Сумщини. Вісімнадцять маленьких жителів віком від 11 до 15 років з прикордонних територій, ще одинадцять – вихованці дитячих будинків сімейного типу.

Це вже 26-та група, що відправляється до Закарпаття. Загалом за поточний навчальний рік (з 1 вересня 2023 року по 28 травня 2024 року) оздоровилося понад півтисячі дітей з Сумщини. Це вдається завдяки співпраці Закарпатської та Сумської обласних рад, НСЗУ і територіальним громадам Сумщини.

Побажати гарного відпочинку малечі й передати смаколики приїхали голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко та його перший заступник Вадим Лисий. Батьки дякували їм «за таку гарну справу».

«У цей тяжкий час, коли у вас безліч проблем, ви знайшли можливість дати нашим дітям, які щодня чують вибухи, фізично й морально відпочити. Ми вам дуже вдячні за тепло й турботу. Продовжуйте ці гарні традиції», - звернулася до керівників обласної ради мама-вихователь дитячого будинку сімейного типу Світлана Бондарєва з Угроїдів.

Жінка супроводжує 7 своїх дітей і четверо своєї колеги з Бишкіня. А загалом у їх родині 15 прийомних і двоє біологічних дітей.

Начальник відділу освіти, молоді і спорту Річківської територіальної громади Наталія Варавка дякувала за допомогу в організації оздоровлення, придбанні квитків, направлень і всіх необхідних документів.

На згадку – спільне фото. А вже на пероні – настанови батьків малечі гарно себе вести й сяючі очі дітлахів.

Ще одна група з Сумщини відправиться до Закарпаття 15 червня.

 

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top