telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутати Сумської обласної ради, що входять до складу комісії з питань земельних та водних ресурсів, провели засідання

Депутати Сумської обласної ради, що входять до складу комісії з питань земельних та водних ресурсів, провели засідання

Сьогодні, 28 травня, відбулося засідання постійної комісії Сумської обласної ради з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства, яке провів її голова Володимир Токар.

На порядку денному – десять питань.

Депутати обговорили затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель; внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 19.10.2000р. «Про вилучення і надання земельних ділянок для несільськогосподарських потреб»; надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок; надання дозволу Роменському дочірньому агролісогосподарському підприємству «Роменський агролісгосп» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки; погодження проєкту землеустрою щодо встановлення (змін) меж міста Буринь Буринської територіальної громади Конотопського району.

Про стан виконання двох обласних програм доповіла директор Департаменту захисту довкілля та природних ресурсів Сумської ОДА Ірина Кашпур.

Так, вона розповіла про виконання Програми охорони навколишнього природного середовища Сумської області на 2023-2024 роки та напрямки використання коштів обласного бюджету охорони навколишнього природного середовища Сумської області за підсумками 2023 року. 

У ході регіональної програми «Ліси Сумщини» на 2023-2025 роки у 2023 році було проведено 10 заходів з 11 запланованих. Кошти на реалізацію цієї програми витрачалися виключно суб’єктами господарювання.

Серед іншого депутати затвердили план роботи комісії на ІІ півріччя 2024 року та вирішили підготувати звернення до Верховної Ради України щодо недопустимості підняття ліміту допустимого обсягу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи й, таким чином, підтримати аграріїв.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 29 травня 2024, 13:08

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top