telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Лебединському педагогічному коледжі пройшов легкоатлетичний забіг, присвячений пам’яті загиблого випускника

У Лебединському педагогічному коледжі пройшов легкоатлетичний забіг, присвячений пам’яті загиблого випускника

Напередодні Дня Героїв, який в Україні відзначають 23 травня, в Лебединському педагогічному фаховому коледжі імені А. С. Макаренка відбувся легкоатлетичний забіг, присвячений пам’яті Миколи Сидоренка – загиблого Героя, випускника  2019 року спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)». 22 травня полеглому захиснику України мало б виповнитися 24 роки. 

Теплі спогади про роки навчання Миколи в коледжі, про спортивні досягнення та чесноти юнака прозвучали від директора коледжу Любові Білокобильської, досвідченого тренера Сергія Сліпченка, під керівництвом якого студент став трикратним чемпіоном України, кандидатом у майстри спорту з легкої атлетики.

Оксана Сидоренко, мати Героя, згадувала про дитинство, навчання сина в коледжі, становлення його як спортсмена та всеохопне бажання  боронити Україну від ворога. Михайло Чурбаков, товариш по команді, пригадав шлях Миколи до спортивних перемог, цікаві факти про дружні взаємини та спортивне життя. Під час заходу у виконанні Володимира Дорошенка, студента педагогічного коледжу, прозвучав вірш «Лицар»  Анатолія Удода – поета, краєзнавця, педагога.

Легкоатлетичний забіг, який очолив випускник коледжу, товариш загиблого по спортивній команді з легкої атлетики Михайло Чурбаков, об’єднав декілька поколінь, які долучилися до вшанування пам’яті воїна. У забігові взяли участь ветерани спорту Лебединщини, представники студентської держави «ОЛЕАНДА», викладачі педагогічного коледжу, учні закладів загальної середньої освіти Лебединської територіальної громади, які по черзі перехоплювали жовто-блакитне знамено із зображенням Героя. Прапор легкоатлетичного забігу було передано до музею коледжу як символ нескореності нашої нації та майбутнього вільної України.

Захід із ушанування Героя є нашим святим обов’язком пам’ятати про тих, хто віддав своє життя за майбутнє України, усвідомлювати особисту відповідальність за долю держави та єднатися заради Перемоги. 

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top