telegram Facebook Twitter instagram Youtube

СБУ повідомила про підозру адміністраторам Viber-спільноти, які допомагали ухилянтам уникати мобілізації

СБУ повідомила про підозру адміністраторам Viber-спільноти, які допомагали ухилянтам уникати мобілізації

Служба безпеки заблокувала на Сумщині незаконну діяльність двох адміністраторів місцевої Viber-спільноти, які систематично поширювали дані про заходи представників територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки у регіоні.

Зокрема, фігуранти відслідковували та «зливали» учасникам інтернет-спільноти дані про актуальні місця вручення військовозобов’язаним повісток представниками ТЦК.

Фото та відеоматеріали зловмисники збирали особисто або отримували від «небайдужих» учасників каналу. Інформацію адміністратори розміщували для уникнення громадянами України призову на військову службу.

Правоохоронці вилучили у фігурантів мобільні телефони із доказами протиправних дій.

За даними фактами слідчі Служби безпеки повідомили обом зловмисникам про підозру за ч. 1 ст.114-1 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань).

Наразі СБУ перевіряє можливу причетність до протиправних дій інших осіб з числа учасників інтернет-спільноти.

Служба безпеки України нагадує, що перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань є кримінальним правопорушенням, за яке передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 15 років ув’язнення.
Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 23 травня 2024, 14:16

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top