telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Відбувся творчий звіт Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського

Відбувся творчий звіт Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського

20 травня 2024 року головна сцена Сумщини перетворилася на справжню скарбницю української культури та мистецтв, де творчий звіт всупереч всім обставинам, ворожим тривогам під час концерту та фінальним знеструмленням, презентувала творча родина єдиного мистецького навчального закладу області - Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського.

Концерт на сцені Сумського національного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна став не просто черговим виступом, а справжнім святом, яке об'єднало сотні людей в єдиному пориві й щирій любові до рідної землі.

В рамках безстрокового благодійного культурно-мистецького марафону на підтримку захисників і захисниць України – «З Україною в наших серцях!» відбулася наймасштабніша творчо-концертна подія в житті коледжу, мета якої - підтримати непереможний дух наших захисників та з’єднання українського народу заради спільної Перемоги.

Як відзначила ініціатор та керівник проєкту «З Україною в наших серцях!», голова організаційного комітету та керівник концерту, директор коледжу, Заслужений працівник культури України Надія Гринь, кожен номер програми був пронизаний щирими емоціями, щирим патріотизмом та безмежною любов'ю до України, як і все, що щоденно робить творча родина коледжу!

«Студентство – це майбутнє нашої Незалежної України! Творча родина коледжу, разом з усією незламною Сумщиною, нескореним народом великої країни, продовжує творити нову історію, гідно тримаючи свій культурно-мистецький фронт задля миру в Україні! Переконані, саме через єднання людей в мистецтві ми можемо здолати будь-які труднощі! У єдності - наша сила! Ми завжди були! Є! І будемо!», - наголосила Надія Гринь.

Глядачі були щиро захоплені атомсферою заходу. Вже з входу до Національного театру їх зустрічали дівчата у вишуканому українському вбранні та запрошували на виставку, яку підготувала циклова комісія «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрація»». Роботи художників названі «справжніми витворами мистецтва», що свідчить про їх високий художній рівень, професіоналізм та майстерність виконання. Під час основного дійства – самої ж концертної програми - оплески не стихали, вигуки «Браво!» стали супроводом кожного талановитого виступу.

Творчі колективи та окремі виконавці представили неймовірну палітру музичного, співочого та хореографічного мистецтва, кожного разу підкреслюючи своїми виступами красу та багатство української культури, її силу та життєдайну енергію.

Важливо зазначити, що частина коштів, зібраних від продажу квитків, буде направлена на допомогу Збройним Силам України.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 21 травня 2024, 15:56

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top