telegram Facebook Twitter instagram Youtube

МОН дібрало проєкти на ремонт і будівництво укриттів у закладах загальної середньої освіти

МОН дібрало проєкти на ремонт і будівництво укриттів у закладах загальної середньої освіти

Комісія Міністерства освіти і науки України розглянула проєкти на отримання державного фінансування для капітального ремонту або будівництва укриттів у закладах загальної середньої освіти, повідомляє Урядовий портал

Цього року громади подавали проєкти через платформу підзвітного управління DREAM. З 18 до 26 квітня на платформу надійшло 108 проєктів на фінансування коштом субвенції. Обласні військові адміністрації погодили 64 проєкти з огляду на стратегічне бачення розвитку регіону й розуміння безпекової ситуації.

Комісія МОН відібрала проєкти, які отримають фінансування укриттів у закладах загальної середньої освіти. Це 50 проєктів на ремонт і будівництво укриттів в основному у 8 прифронтових і прикордонних областях. Загальна вартість цих проєктів — 2,19 млрд гривень.

Серед затверджених проєктів є іСумська область. Тут чотири протирадіаційних укриття збудують і одне відремонтують. Сума субвенції складає 150 млн грн.

Громади, які не отримали кошти на облаштування безпечних освітніх просторів, зможуть залучити кошти з інших джерел, наприклад, від міжнародних партнерів або донорів. Якщо громади хочуть отримати додаткове фінансування, вони можуть податися на платформу DREAM. Детальніше, як це зробити, дивіться за посиланням. 

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 21 травня 2024, 14:10

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top