telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Спеціалісти Сумської обласної клінічної лікарні надають виїзну допомогу жителям громад

Спеціалісти Сумської обласної клінічної лікарні надають виїзну допомогу жителям громад

Сьогодні, з метою покращення доступу до медичних послуг, лікарі Сумської обласної клінічної лікарні здійснюють виїзд до села Хоружівка. Місцем проведення заходу стане «Недригайлівський районний центр медико-санітарної допомоги», Амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Цей захід спрямований на надання висококваліфікованих медичних консультацій та обстежень для місцевих жителів.

У рамках виїзної програми пацієнтів консультуватимуть провідні спеціалісти в наступних галузях медицини:

  • Невролог: проведе обстеження нервової системи, консультації з питань лікування хронічних та гострих неврологічних захворювань.
  • Кардіолог: здійснить діагностику серцево-судинної системи, надасть рекомендації щодо профілактики та лікування серцевих захворювань.
  • Гінеколог: запропонує консультації з питань жіночого здоров’я, проведе огляд та необхідні дослідження.
  • Лікар УЗД діагностики: проведе ультразвукове дослідження щитоподібної залози, органів малого тазу та черевної порожнини для раннього виявлення можливих патологій.

Ця ініціатива спрямована на забезпечення мешканців села Хоружівка доступом до якісних медичних послуг без необхідності виїзду до обласного центру. Завдяки цьому виїзду пацієнти зможуть своєчасно отримати медичну допомогу, що є надзвичайно важливим для підтримання здоров'я та запобігання розвитку хронічних захворювань.

Всіх мешканців села запрошують скористатися цією можливістю. Лікарі готові надати необхідну медичну допомогу та відповісти на всі ваші запитання.

Зазначимо, що це вже не перший виїзд лікарів Сумської обласної клінічної лікарні в регіон. Раніше медична бригада відвідувала смт Терни, а також лікарі вже побували у Недригайлові, де провели прийом та обстеження великої кількості місцевих жителів. У амбулаторії загальної практики сімейної медицини було надано допомогу та проконсультовано більше 100 пацієнтів. Ці виїзні прийоми є надзвичайно важливими для забезпечення доступу до якісної медичної допомоги для мешканців віддалених населених пунктів.

Керівництво і жителі громад висловлюють щиру подяку лікарям за їхню невтомну працю та відданість справі. У цей важкий час їх допомога є безцінною. Дякують за турботу про здоров'я людей та за готовність підтримувати кожного пацієнта.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 травня 2024, 12:31

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top